دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

وان پلاس اولین تلویزیون هوشمند خود را روانه بازار خواهد کرد

مدیر عامل وان‌ پلاس : تمرکز اصلی کمپانی بر روی تلویزیون هوشمند است

کمپانی وان‌ پلاس (OnePlus) از زمان تاسیس خود علاوه بر عرضه تلفن‌های هوشمند، لوازم جانبی متعددی را نیز معرفی کرده و در ادامه کار خود، بر روی تلفن‌های هوشمند تمرکز بیشتری داشته‌ است. اکنون می‌توان از گفته‌‌های مدیر عامل این کمپانی، برنامه دقیق‌تری درباره آینده این برند به دست آورد.

تلفن‌های هوشمند

در حال حاضر این کمپانی در هر سال یک پرچم‌دار به بازار عرضه می‌کند که شش ماه بعد از آن، نسخه به روزرسانی شده اش در دسترس قرار می‌گیرد.

به نظر می‌رسد که کمپانی وان‌ پلاس امسال نیز همین برنامه را همراه با کمی تغییرات دنبال کند. به گفته مدیران این کمپانی، یک نسخه مجهز به تکنولوژی 5 جی از گوشی وان‌ پلاس 7 (OnePlus 7) تا ماه آینده به بازار عرضه می‌شود. همانند قبل، امسال نیز تمرکز وان‌ پلاس بر روی عرضه یک گوشی هوشمند جدید با قابلیت سخت افزاری بالا و قیمتی مناسب می‌باشد.

تلویزیون وان‌ پلاس

کمپانی وان‌ پلاس، چند ماه پیش اعلام کرد که در حال کار بر روی اولین تلویزیون هوشمند خود می‌باشد. این تلویزیون، به هوش مصنوعی بسیار پیشرفته مجهز خواهد بود. همچنین این کمپانی در حال طراحی یک اپ برای کنترل تلویزیون از طریق تلفن‌های هوشمند است.

متاسفانه هنوز اطلاعات دقیقی از تاریخ عرضه و یا قیمت این تلویزیون در دسترس نیست، اما با توجه به گفته‌های سران این کمپانی، تلویزیون وان‌ پلاس نیز همانند سایر محصولات این برند، نمایان‌گر تکنولوژی بالا و قیمت مناسب خواهد بود. انتظار می‌رود که تلویزیون هوشمند وان‌ پلاس، تا اواخر امسال به بازار عرضه شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar