چگونه ظاهر و نام شخصیت خود را در بازی پابجی موبایل تغییر دهیم؟

پابجی موبایل (PUBG Moblie)، یک بازی فوق‌العاده و محبوب در سبک بتل رویال می‌باشد که بسیاری از گیمرهای مشتاق و حرفه‌ای را به پشت گوشی‌های اندرویدی کشانده‌است.

اگرچه که پابجی از بهترین بازی‌های موبایلی است، اما این بازی کاملا بی نقص نیست و در رابط کاربری آن مشکلات کمی وجود دارد؛ برای مثال، پس از ثبت نام در پابجی از طریق حساب کاربری فیسبوک، نام حساب درون بازی به طور خودکار مانند نام حساب کاربری فیسبوک انتخاب می‌شود.

مطمئنا در دنیای گیمرها، هیچکس با نام واقعی خود وارد بازی نمی‌شود و پابجی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین بسیاری از بازیکنان پس از طراحی ظاهر شخصیت خود در ابتدا، دیگر قادر به تغییر آن نیستند. در ادامه، با آموزش تغییر نام و ظاهر شخصیت خود در بازی پابجی موبایل، با دیجی‌رو همراه باشید.

چگونه ظاهر شخصیت خود را تغییر دهیم؟

خوشبختانه امکان تغییر ظاهر شخصیت در این بازی بسیار آسان است. کمپانی بازی‌‌های تنسنت (Tnecnet Games)، سازنده بازی پابجی، برای آن دسته از بازیکنانی که در طول بازی قصد تغییر ظاهر شخصیت خود را داشته باشند، راهی ساده قرار داده است اما قبل از آن باید به مقدار 3000 BP (از پول‌های رایج داخل بازی) پول جمع کنید.

اگر پول کافی برای انجام این کار را دارید، طبق مراحل زیر می‌توانید ظاهر شخصیت خود را از نو بسازید.

چگونه ظاهر و نام شخصیت خود را در بازی پابجی موبایل تغییر دهیم؟
  • صفحه اصلی (Main Menu) بازی را باز کنید.
  • از نوار پایین صفحه، به قسمت «Inventory» بروید.
  • در سمت راست شخصیت خود، بر روی «Appearance» با آیکون 2 فلش دایره‌ای، کلیک کنید.
  • تغییرات مورد نظر را بر روی ظاهر شخصیت خود اجرا کنید و سپس «OK» را لمس کنید.
  •  با ضربه بر روی قسمت «Purchase»، تغییرات اعمال شده و مقدار پول مورد نیاز، از حسابتان کم می‌شود.

چگونه نام خود را تغییر دهیم؟

یکی از بزرگترین مشکلات بازیکن‌های پابجی موبایل این است که پس از انتخاب نام خود، چگونه می‌توانند آن را تغییر دهند.

تا چندی پیش، هیچ متدی برای تغییر نام کاربر در این بازی وجود نداشت. اما خوشبختانه پس از ارائه به روزرسانی‌های متعدد،  این امکان برای بازیکنان فراهم شد تا با استفاده از کارت‌های تغییر نام (Rename Cards)، نام خود را روزی یک‌ بار تغییر دهند. برای تغییر نام خود با استفاده از کارت تغییر نام، مراحل زیر را اجرا کنید:

  • صفحه اصلی (Main Menu) بازی را باز کنید.
  • از نوار پایین صفحه، به قسمت «Inventory» بروید.
  • آیکون جعبه مانند را در منوی سمت راست لمس کنید.
  • در صورت وجود، کارت تغییر نام (Rename Card) را انتخاب کرده و سپس «Use» را لمس کنید.
  • نام جدید خود را وارد کنید و سپس «OK» را کلیک کنید. توجه داشته باشید که در پابجی موبایل، در هر روز تنها یک بار امکان تغییر نام وجود دارد.
چگونه ظاهر و نام شخصیت خود را در بازی پابجی موبایل تغییر دهیم؟

چگونه کارت‌های تغییر نام را دریافت کنیم؟

به احتمال زیاد، هر بازیکن این کارت‌ها را پس از چند دست بازی کردن به عنوان پاداش‌های مختلف دریافت می‌کند. به عنوان مثال، پاداش‌های رایگان یا پاداش‌هایی که هنگام افزایش سطح شخصیت خود دریافت می‌کنید، ممکن است حاوی کارت‌های تغییر نام باشند.

اما برای کسانی که زیاد خوش شانس نیستند، امکان خرید کارت تغییر نام با پرداخت 180 UC وجود دارد که برای تهیه این مقدار UC باید 5 دلار خرج کنید.

چگونه BP های بیشتری بدست آوریم؟

در حال حاضر، امکان خرید BP در فروشگاه بازی وجود ندارد و شما باید آن را خودتان بدست بیاورید. چند راه برای دریافت BP در بازی وجود دارد.

یکی از راه‌های خوب دریافت BP، وصل کردن حساب کاربری فیسبوک خود به بازی است که پاداش آن، 2000 BP است.

همچنین وظایف کوچکی در بازی برای بدست آوردن BP وجود دارد. برای مثال، ارسال نظرات خود راجع به بازی از طریق ایمیل، 188 BP به حساب بازی شما واریز می‌کند.

شما همچنین می‌توانید با بازی کردن، مقدار زیادی BP کسب کنید. ماموریت‌های روزانه و هفتگی را انجام دهید تا جعبه‌های پاداشی حاوی BP دریافت کنید.

شما می‌توانید با بیشتر بازی کردن، جعبه‌های بیشتر و در نتیجه، پاداش بیشتری کسب کنید. همچنین شما می‌توانید در رویدادهای این بازی که در زمان خاصی برگزار می‌شوند نیز شرکت کرده و BP دریافت کنید. 

برای بازیکنانی نیز که سطح بالایی در این بازی دارند، یک سیستم رده بندی فصلی وجود دارد که در پایان هر فصل، نفرات برتر مشخص می‌شوند و بسته به رتبه خود، پاداش‌های مختلفی دریافت می‌کنند. هر فصل حدودا دو ماه طول می‌کشد و هر بازیکن وقت نسبتا زیادی دارد تا رتبه خوبی در رده‌ بندی‌ها کسب کند.

همچنین وبسیات‌های زیادی نیز هستند که از راه‌های تقلبی و هک برای دریافت BP استفاده می‌کنند. پیشنهاد ما این است که از این سایت‌ها استفاده نکنید زیرا ممکن است در نهایت حسابتان در بازی بسته شود.

4.5 2 رای
امتیاز دهید
منبع androidauthority
guest
33 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها