نحوه تغییر تصویر کاربری در اندروید آبنبات چوبی

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که آیکون آبی رنگی را که در سمت چپ نام کابریتان در اندروید آبنبات چوبی وجود دارد به تصویر دلخواه خود تغییر دهید. اگر با نحوه تغییر تصویر کاربری در اندروید آبنبات چوبی آشنا نیستید نگران نباشید، زیرا چاره کار بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به چند منو در تنظیمات گوشی و اعمال برخی تغییرات می باشد که البته شاید تا به حال به این بخش از گوشی خود مراجعه نکرده اید. پس با ما در دیجی رو همراه باشید تا به صورت قدم به قدم و کاملا تصویری روش تغییر آیکون مذکور را به تصویر دلخواهتان برای شما آموزش دهیم.

شایان ذکر است از آنجا که بیشتر سازندگان تلفن های هوشمند اندرویدی تغییر خاصی را بر روی بخش کاربری سیستم عامل گوشی خود اعمال نمی کنند لذا این روند تقریبا برای تمامی ویرایش های اندروید آبنبات چوبی یکسان می باشد و تفاوتی ندارد.

1- گام اول

با کشیدن صفحه گوشی خود به سمت پایین، بخش اعلان ها را فراخوانی کنید. سپس بر روی آیکون آبی رنگ گوشه بالای سمت راست دو بار لمس متوالی انجام دهید تا منوی مربوط به بخش کاربری ظاهر شود. البته حتما اطمینان حاصل کنید که با نام کاربری ای که می خواهید تغییرات در آن اعمال شود وارد شده اید و پس از این که این نکته را رعایت کردید، بر روی گزینه تنظیمات بیشتر (More settings) لمس کنید.

change user profile pic in Android Lollipop 012- گام دوم

در منوی مربوط به بخش کاربری (Users & profiles)، بر روی آیکون آبی رنگی که در سمت چپ نام کاربری خود ملاحظه می کنید لمس نمایید. هنگامی که اطلاعات مربوط به نام پروفایل شما نمایش داده شد، یک بار دیگر بر روی آیکون آبی رنگ لمس نمایید. در این مرحله با دو گزینه گرفتن عکس (Take photo) و انتخاب تصویر از بخش گالری روبرو می شوید. با انتخاب گزینه گرفتن عکس، دوربین گوشی فعال می شود و می توانید با تهیه یک عکس سلفی آن را به عنوان تصویر کاربری خود تعیین کنید. همچنین با انتخاب گزینه انتخاب تصویر نیز می توانید از تصاویری که در گالری گوشی موجود است برای این کار استفاده کنید.

change user profile pic in Android Lollipop 023- گام سوم

حالا بعد از این که عکس مورد نظر خود را با استفاده از دوربین گوشی تهیه کردید و یا آن را از بین تصاویر موجود در گوشی انتخاب کردید، بر روی گزینه OK لمس کنید تا تغییرات ذخیره شوند.

change user profile pic in Android Lollipop 034- گام چهارم

اکنون تصویر کاربری گوشی شما تغییر یافته است و از این به بعد هر شخصی که به گوشی شما متصل شود، تصویر کاربری شما را ملاحظه خواهد کرد مگر اینکه خود او از طریق بخش مخاطبین گوشی خود، تصویر دیگری را به گوشی شما نسبت دهد!

change user profile pic in Android Lollipop 04phonearena

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد