خلاقیت کده؛ نحوه باز کردن قوطی کنسرو با استفاده از یک قاشق

با قسمتی دیگر از بخش خلاقیت کده دیجی رو در خدمت شما هستیم. بخشی که با استقبال خوبی از طرف شما خوانندگان محترم روبرو شده و ما نیز تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مطالب جالبی را برایتان آماده کنیم. اما مطلب امروز ما در مورد قوطی‌های کنسرو است. قوطی‌هایی که امروزه کاربرد زیادی داشته و برای نگهداری مواد غذایی مختلف از آن‌ها استفاده می‌شود.

باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 1)احتمالاً برای شما هم پیش آمده که هنگام رفتن به پیک نیک و گردش‌های خارج شهر با خود قوطی کنسرو برده اما فراموش کرده باشید تا وسیله‌ای برای باز کردن آن با خود بردارید. خوب شما در این مواقع چه می‌کنید؟ آیا به کل از مصرف کنسرو پشیمان می‌شوید؟

با اینکه باز کردن درب قوطی‌های کنسرو به وسیله درب بازکن‌های مخصوص بسیار راحت است، اما بهتر است بدانید که استفاده از این ابزارها تنها راه ممکن نیست و در شرایط اضطراری می‌توان به روش‌های دیگری نیز متوسل شد. یکی از این راه‌کارها، استفاده از یک قاشق فلزی معمولی است. می‌پرسید چگونه؟ در ادامه با ما همراه باشید تا طرز صحیح این کار را یاد بگیرید.

نحوه باز کردن قوطی کنسرو با استفاده از یک قاشق

یک قاشق عذاخوری معمولی را مطابق تصویر در دست خود محکم بگیرید.

باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 2)حالا با دست دیگر خود قوطی را محکم نگه داشته و نوک قاشق را بر روی درب آن فشار داده و به سمت عقب و جلو بکشید.

باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 3)باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 4)باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 5)باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 6)با ادامه این کار می‌توانید در نهایت یک سوراخ در درب قوطی ایجاد کنید.

باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 7)خوب قسمت سخت کار به پایان رسید و حالا می‌توانید از لبه قاشق درست مانند درب بازکن‌های دستی استفاده کرده و درب قوطی را باز کنید.

باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 8)باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 9)باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 10)باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 11)باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 12)باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 13)نکته جالبی که در این روش وجود دارد این است که لبه‌های درب قوطی اصلاً تیز و برنده نبوده و در هنگام استفاده از محتویات قوطی کنسرو برایتان مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

باز کردن قوطی کنسرو با قاشق (تصویر 14)خلاقیت کده امروز هم به پایان رسید و امیدواریم توانسته باشد نظر شما را جلب نماید. حتماً نظرات خود را در مورد این بخش با ما در دیجی رو در میان بگذارید.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
2 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
mim.sin
3 سال قبل

مرســـــــــــــــی

sara jafari
9 ماه قبل

***
اگر امکان دارد این من را برای من در فایل تکست ارسال کنید منبع من شما خواهید بود