چگونه از صفحه نمایش آیفون یا آی‌ پد خود فیلم بگیریم

از زمان عرضه سیستم عامل آی‌اواس 11 توسط کمپانی اپل، برای کاربران این امکان فراهم شد تا از نمایشگر خود در هر لحظه فیلم بگیرند و آن را ضبط کنند. این امکان حتی در مواقع حساس و جذاب مانند بازی کردن وجود دارد که کاربران می‌توانند لحظات جالب و زیبای بازی‌های خود را ضبط کنند. در ادامه با آموزش فیلم گرفتن از نمایشگر آیفون و یا آی‌پد با دیجی‌رو همراه شوید.

مرحله اول:

digiro 4544 - چگونه از صفحه نمایش آیفون یا آی‌ پد خود فیلم بگیریم

به تنظیمات رفته و سپس در قسمت مرکز کنترل (Contorl Center)، وارد قسمت Customize Controls شوید. در این قسمت از فعال بودن قسمت ضبط نمایشگر (Screen Recording) اطمینان حاصل کنید.

مرحله دوم:

digiro 4547 - چگونه از صفحه نمایش آیفون یا آی‌ پد خود فیلم بگیریم

اکنون با استفاده از دکمه مرکز کنترل وارد منوی آن شوید و به دنبال دکمه ضبط نمایشگر بگردید. اگر به تازگی آن را فعال کرده باشید، باید در آخرین ردیف منوی مرکز کنترل به دنبال دکمه ضبط باشید. از لحظه‌ای که دکمه ضبط را لمس کنید، گوشی از صفحه نمایش شما فیلم می‌گیرد.

مرحله سوم:

digiro 4549 - چگونه از صفحه نمایش آیفون یا آی‌ پد خود فیلم بگیریم

پس از لمس دوباره دکمه ضبط در منوی مرکز کنترل، پیغامی به نمایش در می‌آید که از شما می‌پرسد که آیا از توقف کردن ضبط اطمینان دارید یا خیر. اگر فیلم گرفته شده را ثبت کنید، ویدیویی با فرمت MP4 و با رزولوشن 900 تا 1600 پیکسل در دسترس قرار خواهد گرفت که می‌توان در صورت تمایل آن را به اشتراک گذاشت.

منبع phone arena

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
1 دیدگاه
0 پاسخ
0 دنبال‌کننده
 
باحال‌ترین دیدگاه
داغ‌ترین دیدگاه
رضا
رضا

آقای نویستده
این چه عکس پروفایلیه گزاشتی؟
یه خورده سنگین تر باش