فلای تودی

چگونه پست های لایک شده اینستاگرام را مشاهده کنیم؟

کاربران اینستاگرام در طول روز بارها پست‌ها، تصاویر و ویدیوهای به اشتراک‌ گذاشته شده در اینستاگرام را مشاهده کرده و هزاران عکس را لایک می‌کنند. اگر بخواهید دوباره یکی از پست های لایک شده اینستاگرام را مشاهده کنید فقط در صورت ذخیره کردن آن است که می‌توانید به راحتی پست مورد نظر را پیدا کنید در غیر این صورت زمان زیادی را برای پیدا کردن آن باید صرف کنید. خبر خوب اینجاست که اینستاگرام به کاربران خود امکان مشاهده پست‌های لایک شده را می‌دهد. البته در ادامه این مقاله علاوه بر این موضوع می‌خواهیم در مورد ترفند مشاهده پست‌های لایک شده توسط دوستانتان را هم مورد بررسی قرار دهیم پس با ما همراه شوید.

مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام

 1. برای دیدن پست های لایک شده اینستاگرام در قدم اول باید پروفایلتان را در این پلتفرم باز کرده و روی آیکون سه خطی موجود در بالای صفحه سمت چپ بروید. از منو ظاهر شده گزینه “Your activity” را انتخاب کنید.
  مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام 1
 2. از این قسمت باید روی گزینه “Interactions” کلیک کرده و سپس “Likes” را انتخاب کنید تا پست‌هایی که روی اینستاگرام لایک کرده‌اید را بتوانید مشاهده کنید.
  مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام 2
 3. حالا شما به تمامی پست‌هایی که تا به حال آن‌ها را لایک کرده‌اید از جمله تمامی عکس‌ها، ویدیوها و ریلزها دسترسی خواهید داشت. می‌توانید این پست‌ها از قدیمی‌ترین به جدیدترین، بلعکس، در بازه زمانی خاص و یا حتی پست‌های یک کاربر خاص در اینستاگرام را فیلتر و طبقه‌بندی کنید. برای این کار کافی است تا گزینه “Sort & filter” که در گوشه بالا سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید تا فیلترهای مورد علاقه خود را اعمال کنید.
  مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام 3

مشاهده پست‌های لایک شده اینستاگرام توسط دوستانتان

در بخش فوق توضیح دادیم که چطور می‌توانید پست های لایک شده اینستاگرام را روی حساب خود مشاهده کنید اما بعضی از افراد ممکن است دوست داشته باشند تا ببینند دوستانشان در اینستاگرام چه چیزهایی را لایک می‌کنند. در واقع تا اکتبر سال 2019 اینستاگرام سربرگی تحت عنوان “Following” داشت که برای شما این امکان را فراهم می‌کرد.

اگرچه که ما در حال حاضر روشی برای دیدن پست‌های لایک شده توسط دیگران نداریم اما الساندرو پالوزی (Alessandro Paluzzi) مهندس معکوس اپلیکیشن قابل اعتماد اخیراً متوجه شده که این کمپانی ممکن است روی این‌ قضیه که بخواهد در پشت صحنه قابلیت مشاهده پست‌های لایک شده توسط دیگران را دوباره به این برنامه بازگرداند. باید ببینیم با گذشت زمان این ویژگی دوباره روی اینستاگرام مشاهده خواهد شد یا خیر.

تا آن موقع ما روش دیگری را برای مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام دوستانتان را پیشنهاد می‌کنیم. این مورد برای زمانی که کنجکاوید تا ببینید دوستتان پست شخص خاصی را لایک کرده است بسیار کاربردی خواهد بود. برای انجام این کار مراحل زیر را به ترتیب در پیش بگیرید:

 1. ابتدا پروفایل اینستاگرام دوست خود را باز کرده و روی بخش “Following” بروید. از این قسمت پروفایل فردی که می‌خواهید لایک دوستتان را روی پستش چک کنید باز کنید.
  مشاهده پست‌های لایک شده اینستاگرام توسط دوستانتان 1
 2. حالا بین پست‌هایش بچرخید و هر زمان که عبارت “Liked by <اسم دوستتان>” را در قسمت کپشن پست مشاهده کردید به این معناست که دوست شما آن پست را لایک کرده است. اگر بیش از یک دوست مشترک با این فرد دارید می‌توانید روی شمارشگر لایک آن کلیک کنید تا لیست لایک‌های پست برایتان نمایش داده شود. لازم به ذکر است که در صورتی می‌توانید از این روش استفاده کنید که شخص مورد نظر حساب پابلیک داشته باشد و یا هر دوی شما اکانتش را دنبال کنید.
  مشاهده پست‌های لایک شده اینستاگرام توسط دوستانتان 2

پست های لایک شده اینستاگرام را پیگیری کنید

به کمک دو روش بالا می‌توانید پست های لایک شده اینستاگرام را مشاهده کنید. اگر دوست داشتید ریلزهایی که تا به حال مشاهده و لایک کرده بودید را مجدداً تماشا کنید می‌توانید از روش بالا کمک بگیرید. در صورتی که در مورد مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام سوالی دارید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

منبع Beebom
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها