عرضه گوشی انعطاف‌ پذیر میت ایکس هواوی در ماه سپتامبر تایید شد

در ماه فوریه، هواوی اولین گوشی انعطاف‌پذیر خود، میت ایکس، را معرفی کرد. ابتدا قرار بود این گوشی تا پایان ماه جاری به بازار عرضه شود، اما ممنوعیت تجارت با ایالات متحده برنامه های این تولید کننده چینی را به هم ریخت. گزارش های جدید از CNBC و وال استریت ژورنال نشان می‌دهد که این گوشی  انعطاف‌پذیر قرار است در ماه سپتامبر عرضه شود.

به گفته‌ی یکی از سخنگویان شرکت هواوی، میت ایکس در سراسر جهان و با تمرکز روی بازارهایی که زیرساخت های 5 جی را مستقر کرده‌اند عرضه خواهد شد. علاوه بر این، با توجه به مشکلات پیش آمده برای گلکسی فولد سامسونگ، این سخنگو اظهار داشت که تست‌های گسترده‌ای روی میت ایکس انجام می‌شود تا این اطمینان حاصل شود که این گوشی برای توزیع انبوه آماده است.

شرکت هواوی همچنین با حامل‌های تلفن همراه و توسعه دهندگان نرم‌افزار کار می کند تا مطمئن شود که این دستگاه تجربه ای عالی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. این سخنگو همچنین تصریح کرد که تحریم ایالات متحده بر قابلیت میت ایکس برای اجرای اندروید و مجموعه برنامه های  گوگل اثر ندارد چرا که این گوشی قبل از قرار گرفتن در لیست سیاه معرفی شد.

دیروز نیز نمایندگی 3C چین، عرضه میت ایکس هواوی را تأیید کرد که در نتیجه‌ی آن کاربران چینی اولین کسانی خواهند بود که می‌توانند به این گوشی دسترسی داشته باشند. این گوشی با قیمت 2600 دلار (2299 یورو) به فروش خواهد رسید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها