قدرت کنسول نینتندو NX کمتر از پلی استیشن 4 خواهد بود

یک منبع آگاه در صنعت بازی های ویدیویی ادعا کرده است که کنسول جدید نینتندو NX از لحاظ قدرت سخت افزاری توان رقابت با پلی استیشن 4 را نخواهد داشت.

آقای لیام رابرتسون (Liam Robertson) با نام کاربری Unseen 64، اخیرا اقدام به انتشار توییتی نموده و در آن به بیان شنیده های خود در مورد این کنسول پرداخته است.

وی در این باره گفته است:

“کنسول نینتندو NX قطعا از لحاظ قدرت سخت افزاری قصد رقابت با کنسول هایی مانند پلی استیشن 4 را ندارد و در حال حاضر در این باره کاملا اطمینان وجود دارد.”

آقای رابرتسون ادعا کرده که اطلاعات فوق را از یک منبع موثق به دست آورده است. وب سایت GamerCenterOnline در این باره گزارشی ارائه کرده است و اعلام کرده که آقای رابرتسون یک منبع قابل اعتماد می باشد که پیش از این نیز اقدام به معرفی بازی Fallout 4 Pipboy Edition قبل از انتشار آن نموده است. او همچنین اطلاعات مربوط به نسخه کالکشن بازی آنچارتد را نیز قبل از معرفی رسمی آن فاش کرده بود.

تا کنون نینتندو اطلاعاتی در خصوص کنسول نسل جدید خود منتشر نکرده است. این شرکت در حال حاضر اعلام کرده است که به دلیل اینکه شرکت های رقیب نتوانند از ایده های نینتندو استفده کنند، این شرکت مراحل تولید کنسول خود را به صورت پنهانی ادامه می دهد.

کمپانی نینتندو همچنین اعلام کرده که کنسول نینتندو NX یک کنسول خانگی کاملا جدید خواهد بود. بنابر این کنسول نینتندو NX یک کنسول همراه و یا چیزی مشابه تبلت نخواهد بود.

به هر حال هنوز این کنسول در آغاز مراحل تولید می باشد و نمی توان در مورد مشخصات سخت افزاری آن اظهار نظر کرد. به احتمال زیاد کنسول نینتندو NX قدرتمند تر از کنسول پیشین نینتندو یعنی Wii U خواهد بود و مطمئنا توسعه دهندگان بازی نیز تمایل بیشتری به ساخت بازی بر روی کنسولی قدرتمند خواهند داشت.

منبع: attackofthefanboy

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید

نظرات بسته شده است.