قوانین جدید اینستاگرام برای حذف حساب‌های کاربری کاربران

پس از چند روز از حذف چند حساب کاربری در اینستاگرام، مدیران این برنامه اعلام کردند که در حال حاضر، بر روی قوانین جدیدی برای حذف حساب‌های کاربری این برنامه هستند.

این قوانین که به گفته خود مدیران اینستاگرام به زودی اجرا می‌شوند، نحوه شناسایی حساب‌های کاربری نامناسب را تغییر می‌دهد و مشخص می‌کنند که چه حساب‌هایی باید از این برنامه حذف شوند. در حال حاضر، نحوه برخورد اینستاگرام با متخلفان بدینگونه است که قبل از حذف حسابشان، یک درصد معین از تخلفات را مجاز می‌‌کند و اگر کاربر از آن درصد پیشروی کند، حسابش حذف می‌شود. اما اینستاگرام باور دارد که این روش، برای کسانی که زیاد پست می‌گذارند درست عمل نمی‌کند و یا به آن‌ها تخفیف می‌دهد. به طور ساده، هر حسابی که تعداد بیشتری پست به اشتراک بگذارد، مجاز است که تخلفات بیشتری داشته باشد. به همین دلیل مدیران اینستاگرام در پی روشی جدید برای حذف حساب‌ها می‌باشند تا افرادی که پست‌های زیادی به اشتراک می‌گذارند نیز خطر حذف شدن از برنامه را داشته باشند.

اما با تغییر قوانین اینستاگرام، میزان تخلفات مجاز برای تمامی کاربران نامعلوم و یکسان می‌باشد. مدیران اینستاگرام نیز در پی این تغییرات اظهار کردند که برای جلوگیری از سو استفاده کابران متخلف از اینستاگرام، تعداد دقیق تخلفات مجاز و یا زمان بندی آن‌ها باید نامعلوم بماند، ضمن این که این دو فاکتور برای تمام کاربران به یک میزان می‌باشد. با این حال، اینستاگرام معتقد است که مجموعه قوانین جدیدش، باعث بهبود وضعیت عملکرد کاربران در محیطی بدون تخلف می‌شود. اگرچه، این موضوع تنها با گذشت زمان مشخص می‌شود.

مدیران این برنامه همچنین در روز سه شنبه اعلام کردند که به زودی، کابران می‌توانند برای پست‌هایی که مستفیما از داخل برنامه حذف شده‌اند درخواست مجدد بدهند. این تلاش‌ها، بخشی از برنامه‌ آینده اینستاگرام برای ایجاد محیطی ایمن‌تر برای تبادل اطلاعات می‌باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع engadget
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar