آخرین حرف‌های افراد مشهور پیش از مرگ

اکثر مردم نمی‌دانند که حرف‌هایی که می‌زنند شاید آخرین حرف‌شان باشد؛ اما حرف‌های سلبریتی‌ها معمولا به خاطر مردم می‌ماند، حال چه بدانند آخرین حرف قبل از مردن‌شان است یا ندانند. در ادامه با آخرین حرف‌های بغضی از شخصیت‌های معروف قبل از مرگ با دیجی‌رو همراه باشید.

استیو جابز

بنیانگذار کمپانی اپل قبل از اینکه در سال ۲۰۱۱ بر اثر سرطان پانکراس از دنیا برود گفت:« اوه واو، اوه واو، اوه واو»

جان اف کندی

وقتی دوستی به او گفت:« قطعا نمی‌تونی بگی که مردم دالاس ازت استقبال خوبی نکردن آقای رئیس جمهور.» رئیس جمهور وقت جان اف کندی با آخرین کلماتش پاسخ گفت:« نه، قطعا نمی‌شه گفت.»

الویس پریسلی

الویس پریسلی که لقب کینگ را دارد در توالت و در منزل خود در Graceland درگذشت. ظاهرا آخرین حرفش این بوده:« من میرم دستشویی مطالعه کنم.»

جان لنون

جان لنون که توسط مارک دیوید چپمن ترور شد و مورد اصابت گلوله قرارگرفت، در بیمارستان ازش سوال شد که آیا او جان لنون است و او با آخرین کلماتش جواب داد:« بله، هستم.»

زیگموند فروید

نورولوژیست برجسته‌ی اتریشی و پدر علم روان‌شناسی در آخرین لحظاتش گفت:« این بیخوده! این بیخوده!» او از سرطان رنج می‌برد و با خودکشی‌ای که با همکاری پزشکش انجام شد درگذشت.

مالکوم ایکس

درست پس از اینکه مالکوم ایکس، فعال سیاه پوست و مسلمان مدافع حقوق انسان‌ها ترور شد گفت:« صبرکنین! صبرکنین! بیاین آروم باشیم برادرها!»

جو دی ماجیو

او که همسر دوم مرلین مونرو و بیسبال باز بود در آخرین لحظاتش این کلمات را بر زبان آورد:« بالاخره می‌تونم مرلین رو ببینم.» مرلین مونرو قبل از وی از دنیا رفته بود.

ویتنی هیوستون

ظاهرا خواننده‌ی سوپر استار درحالیکه آخرین نفس‌هایش را در فوریه‌ی ۲۰۱۲ می‌کشید گفته:« من دارم میرم مسیح و ببینم، میخوام مسیح و ببینم.»

چارلی چاپلین

کمدین معروف در پاسخ به حرف کشیش:« باشد که خدا روحت را مورد رحمت قراردهد» گفت:« چراکه نه؟ هرچی نباشه متعلق به خودشه.»

مایکل جکسون

او با مرگ خود دنیا را در شوک فروبرد، هرچند که آخرین حرفهایش کلماتی ساده بودند:« شیر بیشتر». شیر اسمی بود که او برای آرامبخش پروپوفول گذاشته بود، چیزی که دست آخر جانش را گرفت.

ارنست همینگوی

پیش از اینکه این نویسنده‌ی معروف دست به خودکشی بزند به همسرش گفت: «شبخیر گربه کوچولوی من.» او ۶۱ سال داشت.

مارتین لوتر کینگ جونیور

رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکایی‌های آفریقایی تبار آخرین حرفش این بود که در پاسخ به پیشنهادی که گفته شده بود برای سخنرانی آن روزش در ممفیس کت بپوشد گفت:« باشه، میپوشم.»

جان وین

او در زمان مرگش با همسرش بود و به او گفت:« البته که میدونم تو کی هستی. تو زن منی. دوست دارم.»

وینستون چرچیل

نخست وزیر بریتانیایی گفت:« اوه، من ازش خسته شدم.» که احتمالا منظورش بیماری‌اش بوده. او بعدا به کما رفت و ۹ روز بعد درگذشت.

فریدا کالو

این نقاش فمنیست پیش از مرگش کلمات جالبی را بر زبان آورد:« امیدوارم عزیمت لذتبخش باشه و امیدوارم هیچوقت برنگردم.» دلیل مرگ او انسداد جریان خون بود اما بعضی‌ها مشکوک هستند که دلیل مرگ وی بر اثر اوردوز مورفین بوده که شاید تصادفی بوده و شاید هم نه.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع viralscape
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها