فلای تودی

در این تصویر، اول کدام حیوان را می‌بینید؟

Carl Jung از تست‌های روان شناسی و عکس‌دار در قرن بیستم به عنوان دروغ‌سنج استفاده می‌کرد چرا که نیازمند واکنش فوری بوده و به فرد فرصت فکر کردن به این که چه چیزی می‌بیند را نمی‌دهد. حال در اینجا ما قصد داریم تا یک سری اطلاعات از ضمیر ناخوداگاهتان بیرون بکشیم که در زندگی عادی خودتان پوشیده و پنهان است.

به تصویر زیر نگاه کرده و ببینید که در نگاه اول چه حیوانی را می‌بینید؟

در این تصویر، اول کدام حیوان را می‌بینید؟

گربه

این انتخاب نشان می‌دهد که شما تمایل به شروع هفته کاری‌تان نداشته، خواستار تعطیلات بوده و دوست دارید اوقات فراغت بیشتری داشته باشید. یا حتی دوست دارید که زودتر روز کاری تمام شود تا زودتر به خانه آمده، روی صندلی مخصوص‌تان لم بدهید و کتاب مورد علاقه‌تان را مطالعه کرده یا برنامه‌ی محبوب‌تان را تماشا کنید.

سگ

شما حمایت دوستان‌تان را حس کرده و با کمک آنها آماده‌ی مقابله با هر مشکلی هستید. روحیه‌ی جنگنده چیز خوبی است. اما ببینید که می‌توانید کار را به تنهایی هم انجام دهید یا نه. چرا که اطرافیانتان می‌توانند برنامه‌هایشان را تغییر دهند. و شما مدام این مساله را فراموش می‌کنید چرا که به شخصه هیچ‌گاه کسی را ناامید نمی‌کنید.

شیر

شما قوی و بسیار جذاب هستید! اغلب هم این مساله بهتان گفته می‌شود، نه؟ آیا این به خاطر مدل مویتان است؟ هرچند برای قدرتمند بودن لازم نیست که حتما مدل مویتان را تغییر دهید. چیزی درون شماست که دیگران را جذب کرده و این موجب احترام و دوست داشتن و همینطور حسادت می‌شود. ولی آنها را قضاوت نکنید، چرا که گاهی اوقات مغرورانه رفتار می‌کنید. سعی کنید با دیگران عادلانه و مساوی رفتار کنید.

اسب

در حال حاضر چیزی مانع شماست و جلوی آزادی‌تان را گرفته است. شاید در اداره رئیس‌تان را دنبال می‌کنید و پشت سرش داد می‌زنید: «تعطیلات، من تعطیلات می‌خوام» آرام باشید. همه به استراحت احتیاج دارند. اما الان لازم است که آرام بوده و از خودتان کارایی و استقامت نشان دهید، یعنی صفاتی که حیوان منتخبتان به آن معروف است.

قو

شما عاشق هستید، به همین دلیل هر چیزی در اطراف‌تان فوق العاده بنظر می‌رسد. دوره‌ی جالبی است، سعی کنید آن را طولانی‌تر کنید.

پنگوئن

چطور پنگوئن دیدید؟ دوباره نگاه کنید، هیچ پنگوئنی نیست. هنوز هم آن را می بینید؟ تقصیر قوه‌ی تخیل بالایتان است که موجب شگفتی دوستان‌تان هم هست و باعث میشود آدم‌هایی که برای بار اول می بینید را با هم قاطی می‌کنید.

شما کدام حیوان را دیدید؟ در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع brightside
مطالب پیشنهادی
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احمد
احمد
4 سال قبل

من شیر دیدم

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
4 سال قبل

اول شیر و سگ ?