اسکرین شات لو رفته، از تغییرات بزرگ ویندوز 10 خبر می‌دهد

گزارش‌ها حاکی از تغییرات وسیع در طراحی ویندوز 10 و عرضه آن در اواخر سال جاری است. ظاهراً این تغییرات در رابط کاربری اعمال می‌شود. اضافه شدن انیمیشن‌های بیشتر و جلوه‌های بصری جدید که تا حدودی شبیه به رابط کاربری Aero Glass در ویندوز 7 و ویندوز ویستا است و مایکروسافت از آن به‌عنوان پروژه نئون (Project Neon) یاد می‌کند.

اسکرین شات ها پیش‌نمایشی ازآنچه مایکروسافت در حال کار بر روی آن است، در اختیار ما قرار می‌دهند. یکی از این ویژگی‌ها، رنگ آبی بخش دسترسی اپلیکیشن ها است.

گزارش‌ها حاکی از تغییرات وسیع در طراحی ویندوز 10 و عرضه آن در اواخر سال جاری است. ظاهراً این تغییرات در رابط کاربری اعمال می‌شود. اضافه شدن انیمیشن‌های بیشتر و جلوه‌های بصری جدید که تا حدودی شبیه به رابط کاربری Aero Glass در ویندوز 7 و ویندوز ویستا است. مایکروسافت از آن به‌عنوان پروژه نئون (Project Neon) یاد می‌کند. اسکرین شات ها پیش‌نمایشی ازآنچه مایکروسافت در حال کار بر روی آن است، در اختیار ما قرار می‌دهند. یکی از این ویژگی‌ها، رنگ آبی بخش دسترسی اپلیکیشن ها است. رابط کاربری جدید، «Acrylic» نام داشته و در تمامی بخش‌ها اعمال خواهد شد و کار را برای توسعه‌دهندگان برای استفاده از اپلیکیشن های جهانی راحت‌تر می‌کند. قرار نیست همه چیز کاملاً عوض شود، اما تغییرات به‌اندازه کافی قابل‌توجه هستند. هنوز تاریخ عرضه آپدیت جدید مشخص نیست و مایکروسافت در کنفرانس توسعه‌دهندگان در ماه اردیبهشت، این به‌روزرسانی را در معرض دید قرار می‌دهد.
رابط کاربری جدید، «Acrylic» نام داشته و در تمامی بخش‌ها اعمال خواهد شد و کار را برای توسعه‌دهندگان برای استفاده از اپلیکیشن های جهانی راحت‌تر می‌کند.

قرار نیست همه چیز کاملاً عوض شود، اما تغییرات به‌اندازه کافی قابل‌توجه هستند.

هنوز تاریخ عرضه آپدیت جدید مشخص نیست و مایکروسافت در کنفرانس توسعه‌دهندگان در ماه اردیبهشت، این به‌روزرسانی را در معرض دید قرار می‌دهد.

منبع Uber Gizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها