ال جی جی 7 در زمانی مناسب معرفی خواهد شد!

بنا به گفته مسئولان ال جی، با وجود اینکه به احتمال زیاد گوشی ال جی جی 7 (LG G7) در کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2018) حضور نخواهد داشت، اما این مسئله به هیچ وجه به معنی به تعویق افتادن عرضه این گوشی هوشمند نیست. اما با این حال، با توجه به اینکه این کمپانی کره ای معمولاً پرچمدارهای نیمه اول سال را در MWC رونمایی کرده است، می‌توان گفت که برخلاف ادعای ال جی، عرضه جی 7 به تعویق افتاده است!

مدیر عامل ال جی اوایل سال جاری میلادی و در نمایشگاه CES اعلام کرده بود که مراحل توسعه ال جی جی 7 از ابتدا آغاز شده و این گوشی تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبل خواهد داشت و به همین دلیل نیز ماه بعد معرفی نخواهد شد. البته مقامات ال جی اخیراً به وب سایت Android Central گفته‌اند که گوشی ال جی جی 7 کاملاً به مرحله عرضه نهایی نزدیک شده و در زمان مناسب معرفی و اطلاعات بیشتری راجع به آن منتشر خواهد شد.

آنچه که ال جی به وب سایت مذکور گفته بدین شرح است:

نسخه نسل بعد G6 در برنامه قرار دارد و نام نهایی آن در زمان مناسب اعلام خواهد شد. تا آن زمان، تمام حرف و حدیث‌ها در مورد زمان عرضه و نام رسمی این محصول تنها در حد گمانه‌زنی هستند.

چه ال جی جی 7 به تأخیر بیفتد و چه نه، این طور که به نظر می رسد شرکت کره ای ال جی هم به زمره تولید کنندگانی پیوسته که هر ساله دو پرچمدار را روانه بازار می‌کنند، زیرا احتمال بسیار زیادی وجود دارد که پس از جی 7 و در فصل پاییز نسخه جدیدی از سری V نیز معرفی و عرضه شود. هنوز مشخص نیست که آیا سبک نام گذاری گوشی‌های سری G تغییر خواهد کرد یا نه، اما این مسئله از اهمیت چندانی برخوردار نبوده و دغدغه‌ای جدی برای ال جی محسوب نمی شود.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.