قیمت خرده فروشی «ال جی جی 8 تینکیو» فاش شد

کمپانی کره‌ای ال جی نام پرچمدار آتی خود را فاش کرده و در حال حاضر می‌دانیم که این گوشی جدید «ال جی جی 8 تینکیو» (LG G8 ThinQ) نام خواهد داشت. این شرکت همچنین پیش از این از برخی جزئیات دوربین سلفی جی 8 نیز پرده برداشته است. در ادامه، امروز نیز شاهد انتشار اطلاعاتی جدید از این گوشی هوشمند هستیم که البته این بار هیچ ربطی به مشخصات سخت افزاری آن ندارد.

ظاهراً یکی از کاربران انجمن اینترنتی Reddit توانسته به یک اسکرین شات دست پیدا کند که قیمت خرده فروشی ال جی جی 8 تینکیو در آن درج شده است. بر اساس این اسکرین شات، پرچمدار آتی ال جی در زمان عرضه 1,199.99 دلار کانادا قیمت خواهد داشت که معادل چیزی در حدود 900 دلار آمریکا است.

digiro 0413 600x108 - قیمت خرده فروشی «ال جی جی 8 تینکیو» فاش شد

اگر چه این برچسب قیمت در نگاه اول ممکن است بسیار بالا به نظر برسد، اما باید اشاره کنیم که قیمت مذکور برای مدل 128 گیگابایتی ال جی جی 8 است که احتمالاً پیشرفته‌ترین و مجهزترین مدل این گوشی خواهد بود. با اینکه قیمت گوشی‌های هوشمند برای مناطق مختلف متفاوت بوده و معادل سازی قیمت‌ها کار چندان درستی نیست، اما به هر حال انتظار نمی‌رود که جی 8 در نهایت قیمتی زیر 850 دلار داشته باشد.

بر اساس اعلام رسمی ال جی، گوشی جی 8 تینکیو در روز 24 فوریه (5 اسفند) و در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2019) به طور کامل رونمایی خواهد شد. انتظار می‌رود پیش فروش این گوشی نیز با فاصله چند روزه شروع شود، اما تحویل آن تا قبل از ماه مارس نخواهد بود.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar