رسماً تکذیب شد: ال جی از بازار گوشی‌های هوشمند خارج نمی‌شود!

اخیراً یکی از نشریات کره‌ای به نام The Elec گزارش کرده بود که هفته آینده شاهد یک اطلاعات ناامید کننده خواهیم بود و ال جی رسماً خروج خود از بازار گوشی‌های هوشمند را اعلام خواهد کرد! گزارشی که البته سران ال جی به شدت آن را تکذیب کرده‌اند. با دیجی رو همراه باشید.

به گفته کن هونگ (Ken Hong)، مدیر ارتباطات جهانی ال جی، همه این شایعات و گمانه‌زنی‌ها کاملاً نادرست و به دور از واقعیت هستند. وی خاطر نشان کرد که شرکت کره‌ای حتی قصد ندارد با انتشار یک بیانیه رسمی، وجهه بیشتری به این شایعات ببخشد. البته همین صحبت‌های آقای هونگ به نوعی یک بیانیه تلقی می‌شود و در واقع شایعات اخیر ال جی را مجبور به اتخاذ موضع رسمی کرده‌اند.

به هر حال، اگر از طرفداران برند ال جی هستید و نگران خروج این شرکت از دنیای گوشی‌های هوشمند شده بودید، خیالتان راحت باشد که حداقل در آینده نزدیک شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود. البته ال جی در سال‌های اخیر نتوانسته حضور موفقی را در بازار تجربه کند و ایده‌های این شرکت باسابقه و قدیمی اغلب با شکست مواجه بوده‌اند و باید دید تغییر سیاست‌‌هایی که از ابتدای سال 2020 اعمال شدند و همچنین عرضه گوشی رول شونده، خواهد توانست شرایط را تغییر دهد یا نه.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.