ال جی از بازار گوشی‌های هوشمند خارج می‌شود؟!

ال جی امسال و در نمایشگاه CES 2021 یک گوشی هوشمند رول شونده را معرفی کرد که به وضوح نشان می‌دهد این شرکت همچنان ایده‌های بزرگی در زمینه تولید گوشی در سر دارد. اما اخیراً گزارشاتی منتشر شدند که حاکی که از خروج این شرکت کره‌ای از بازار گوشی‌های هوشمند بودند. البته ال جی این شایعات را به شدت تکذیب کرد و گمانه‌زنی‌ها در این خصوص را كاملاً نادرست و بی‌پایه و اساس خواند.

اما با وجود تکذیب سفت و سخت ال جی، به نظر می‌رسد اوضاع این شرکت در بخش تولید گوشی مناسب نیست و اتفاقات ناگواری در جریان است. به تازگی نیز مدیرعامل شرکت پیامی داخلی را به مدیران این شرکت ابلاغ کرده و به لزوم تغییراتی اساسی در بخش موبایل اشاره کرده است.

برج‌های دوقلوی ال جی
برج‌های دوقلوی ال جی در سئول، کره جنوبی

کوون بونگ سئوک، مدیر اجرایی ارشد ال جی، در این باره گفته است “صرفنظر از هرگونه تغییراتی، کارکنان بخش موبایل حفظ خواهند شد و بنابراین هیچ جایی برای نگرانی نیست“. به گفته این مقام ارشد ال جی، بازار گوشی‌های هوشمند روز به روز رقابتی‌تر می‌شود و وقت آن رسیده که ال جی تصمیمی اساسی بگیرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرده که ال جی تمام گزینه‌های ممکن را در نظر داشته و بررسی می‌کند که این گزینه‌ها شامل فروش بخش موبایل، خروج از بازار و کوچک‌تر کردن این بخش می‌باشد.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.