پروژکتور لیزری جدید الجی در روشنایی روز هم قابل رویت خواهد بود

شرکت الجی از ویدیو پروژکتور کامپکت لیزری خود رونمایی کرد که می تواند در صورتی که با قیمت مناسب عرضه شود نظر خریداران را به خود جلب کند. الجی ProBeam دارای رزولوشن فول اچ دی بوده و تا 2000 لومن روشنایی از خود ساتع می کند که می تواند آن را به عنوان یک سینما خانگی قابل اطمینان در میان گزینه های خرید مخاطبان قرار دهد. سیستم لیزر موجود(الجی دقیقا اشاره به نوع آن نکرده است) تصاویری دقیق، شارپ و نزدیک به واقعیت را نمایش خواهد داد. این دستگاه با دارا بودن وزن 2 کیلوگرمی خود و همچنین قابلیت قرار گیری روی میز، به راحتی قابل استفاده در اتاق های کوچک است.

برای تاکید بر روی قابل حمل بودن این پروژکتور، امکان پخش صدا از طریق دستگاه ها دارای بلوتوث بر روی این دستگاه لحاظ شده است که شما را از همراه داشتن سیم بی نیاز می کند. همچنین پروبیم امکان پخش بی سیم از طریق میراکست را داراست که می توانید محتوای رسانه ای موجود بر روی تلفن همراه خود را به صورت بی سیم روی از طریق آن پخش کنید.

برای نزدیکی هر چه بیشتر کارایی این پروژکتور به یک تلوزیون معمول، پلتفرم الجی وب او اس تلویزیون های هوشمند روی آن ارائه شده که به همراه مجیک ریموت موجود در بسته بندی می توانید از محتوای رسانه ای ارائه شده به صورت انلاین، استفاده کنید.

در هر صورت قابلیت های این پروژکتور آن را به گزینه ای ایده آل تبدیل می کند اما این موضوع به قیمت آن دارد. اگر همانطور که انتظار می رود قیمت نهایی محصول زیر 1000 دلار باشد، الجی می تواند به فروش بالای این محصول امیدوار باشد. احتمالا برای ارائه این محصول باید تا نمایشگاه ces2017 که 3 ژانویه سال آینده در وگاس برگذار می شود صبر کنیم.

 

منبع Engadget

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar