گوشی رول شونده ال جی با نام LG Rollable ماه مارس معرفی می‌شود

گوشی رول شونده ال جی که ماه گذشته و در انتهای رویداد معرفی گوشی وینگ در قالب یک تیزر کوتاه معرفی شده بود، احتمالاً در ماه مارس به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. این خبر را بلاگ آلمانی و مشهور LetsGoDigital اعلام و اشاره کرده که نام این محصول نیز به احتمال فراوان ال جی رولیل (LG Rollable) خواهد بود. این نام اخیراً در یک درخواست ثبت نشان تجاری دیده شده که ال جی به دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) ارائه کرده است.

درخواست ثبت نشان تجاری اخیر توسط شرکت آلمانی Mitscherlich ارائه شده که در واقع نقش رابط میانجی ال جی با اتحادیه اروپا را دارد و پیش از این هم نام‌هایی همچون LG the Roll ،LG Double Roll ،‌LG Dual Roll ،LG Bi-Roll و LG Roll Canvas را از جانب این شرکت به ثبت رسانده است. با این اوصاف اگر چه هنوز استفاده از نام LG Rollable برای گوشی رول شونده ال جی قطعی نیست اما یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها به حساب می‌آید.

ثبت نشان تجاری LG Rollable

در هر صورت آنچه که از برگه ثبت نشان تجاری برمی‌آید، نام LG Rollable به یک گوشی هوشمند اختصاص خواهد داشت که احتمالاً از قلم استایلوس هم پشتیبانی خواهد کرد. در واقع، این‌ها تنها جزئیاتی هستند که اشاره شده و به غیر از این هیچ اطلاعات دیگر از مشخصات گوشی رول شونده ال جی در دست نیست.

گوشی رول شونده ال جی به عنوان بخشی از پروژه Project Explorer این شرکت است که در آن قرار است محصولات نوآورانه و خلاقانه‌ای در حوزه موبایل طراحی، تولید و روانه بازار شوند و یکی از آخرین نمونه‌های آن هم گوشی ال جی وینگ (LG Wing) بود که ماه گذشته معرفی شد. Project Explorer اوایل سال جاری معرفی شد و به همین واسطه، ال جی از ابتدای امسال استراتژی خود در حوزه تولید موبایل را تغییر داده تا دوباره بتواند به روزهای خوش گذشته بازگردد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع beebom
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها