مرسدس بنز کلاس s به زودی در نمایشگاه شانگهای معرفی می‌شود

قبلا اشاره کرده بودیم که مدل 2018 از مرسدس بنز کلاس S، شاهد تغییرات بزرگی در سیستم هدایت خودکار خواهد بود و مرسدس بنز با تولید این خودرو قصد دارد تا در تکنولوژی خودروهای خودران، خودی نشان بدهد. اما بر اساس گزارشات منتشر شده و گفته‌های مسئولین این کمپانی آلمانی، کلاس S مدل 2018 که در نمایشگاه خودروی شانگهای هم حاضر خواهد بود، در واقع یک نسخه‌ی اصلاح شده از همان مدل قدیمی است و در این خودرو شاهد تغییرات اساسی در ظاهر خودرو نخواهیم بود.

بنز کلاس s

فورد نیز به تازگی اعلام کرده است که مدل 2018 موستانگ شلبی، هیچ تفاوتی با مدل 2017 این خودرو نخواهد داشت و در عوض مشتریان می‌توانند این خودرو را در سه رنگ جدید خریداری کنند. در واقع تمام تغییراتی که فورد در مدل 2018 شلبی به وجود خواهد آورد، سه رنگ جدید است!
به نظر می‌رسد مرسدس بنز هم مانند فورد قصد ندارد تحول عظیمی در خودروی خود ایجاد کند و به بهبود سیستم خودران و عوض کردن چراغ‌های خودرو اکتفا کرده است.

بنز کلاس s

البته بر اساس صحبت‌های مسئولین بنز، طراحی داخلی این خودرو تغییراتی را تجربه خواهد کرد و امکانات جدید و بیشتری در اختیار سرنشینان قرار خواهد گرفت.
مرسدس قرار است در نمایشگاه شانگهای از بزرگ‌ترین و کوچک‌ترین سدان‌های خود رونمایی کند. بزرگ‌ترین سدان بنز یعنی کلاس S و کوچک‌ترین سدان، یعنی کلاس A، در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. در مورد کلاس A اطلاعات زیاد در دسترس نیست و ظاهرا خودروساز آلمانی علاقه‌ای به صحبت کردن درباره‌ی این خودرو ندارد!
S63 و S65 از مدل AMG مرسدس بنز، از دیگر خودروهایی هستند که در نمایشگاه خودروی شانگهای حضور خواهند داشت.

منبع Autoblog
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها