نسخه نهایی مرورگر مایکروسافت اج برای اندروید منتشر شد [دانلود کنید]

یکی از قابلیت‌های کلیدی ویندوز 10 که مایکروسافت روی آن تمرکز ویژه‌ای دارد تا به رقابت با گوگل کروم بپردازید، مرورگر اج است؛ مرورگری که به منظور بازپس گیری جایگاه ردموندی‌ها در دنیای مرورگرها جای اینترنت اکسپلور بدنام را گرفته است.

حال مایکروسافت در ادامه‌ی سیاست‌های گسترش حضور خود در پلتفرم‌های مختلف، نسخه نهایی مرورگر Edge را برای سیستم عامل اندروید منتشر کرد، به طوریکه این مروگر از حالت بتا خارج شده و قدم به نسخه‌ی پیش نمایش پایدار گذاشته است. از همین رو دیگر کلیه کاربران می‌توانند آن را دانلود و استفاده نمایند.

در آخرین به روز رسانی، قابلیت‌های همچون تم تاریک و همگام‌سازی رمزهای عبور و وب سایت‌های مورد علاقه، به مرورگر مایکروسافت اج اضافه شده است. بنابراین دیگری تفاوتی ندارد از چه دستگاهی استفاده می‌کنید، چرا که کلیه اطلاعات بین تمامی دستگاه‌های شما همگام خواهند شد. برای مثال اگر صفحه‌ی وب‌سایتی را به صورت باز در سیستم دسکتاپ رها کنید، قادر خواهید بود در موبایل خود ادامه همان صفحه را مشاهده نمایید.

از قابلیت‌های دیگر Microsoft Edge می‌توان به حالت InPrivate اشاره کرد که به شما اجازه می‌دهد از ردیابی کلیه تاریخچه، فایل‌ها و کوکی‌های خود جلوگیری کنید. البته این قابلیت درست مانند حالت incognito گوگل کروم عمل می‌کند و به نظر نمی‌رسد ویژگی جدیدتری ارائه کند!

مرورگر مایکروسافت اج از اندروید 4.4 به بالا پیشتبانی می‌کند و هم اکنون از گوگل پلی قابل دریافت است.

نام اپلیکیشن: Microsoft Edge
قیمت: رایگان
سازنده: microsoft
سیستم عامل: اندروید
لینک کوتاه http://bit.ly/2NqUgkC

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط