اپلیکیشن های مایکروسافت افیس (ورد، اکسل، پاور پوینت) برای تلفنهای اندرویدی منتشر شدند

در حدود یک ماه بعد از اینکه نسخه پیش نمایش اپلیکیشن های مایکروسافت افیس (ورد، اکسل، پاور پوینت) برای تلفن های اندرویدی منتشر شدند، امروز مایکروسافت اعلام کرد که نسخه نهایی این اپلیکیشن ها آماده است و در گوگل پلی در دسترس قرار گرفته است. چند ماه قبل نسخه مخصوص تبلت اپلیکیشن های آفیس برای اندروید منتشر شده بود و با اضافه شدن تلفن های اندرویدی، رد پای مایکروسافت در این سیستم عامل دو چندان خواهد شد.

مجموعه اپلیکیشن های آفیس بر روی دستگاه هایی که دارای سیستم عامل اندروید نسخه 4.4 یا بالاتر باشند قابل نصب می باشند. ورد، اکسل و پاورپونت برای اندروید به صورت رایگان از گوگل پلی آماده دانلود است، اما در صورتی که امکانات بیشتری از این اپلیکیشن ها می خواهید باید اشتراک آفیس را خریداری نمایید.

مایکروسافت می گوید در دوره ای که نسخه پیش نمایش آفیس منتشر شد، این اپلیکیشن ها بر روی 1900 مدل مختلف از تلفن اندرویدی در 83 کشور نصب شدند که این  آمار نشان دهنده علاقه کاربران به ایلیکیشن های مجموعه آفیس است.

هم اکنون می توانید اپلیکیشن ورد، اکسل و پاورپوینت را از گوگل پلی دانلود کنید و ویدیوئی که مایکروسافت برای معرفی این اپلیکیشن ها منتشر کرده است را تماشا کنید.

آپارات

یوتیوب

منبع:phonearena

 

نظرات بسته شده است.