بلیط هواپیما

گرافیک Final Fantasy 7 Remake بهتر از تریلر E3 2015 خواهد بود

هفته پیش و در خلال نمایشگاه E3 2015، شرکت بازیسازی ژاپنی و مشهور Square Enix خبر از بازسازی شماره هفتم از سری بازی های Final Fantasy داد و باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران این بازی نقش آفرینی گردید. حال آقای Tetsuya Nomura از کمپانی Square Enix وعده داده است که گرافیک بازی محبوب Final Fantasy 7 Remake حتی بهتر از تریلر CG پخش شده در نمایشگاه E3 2015 خواهد بود. این صحبت های آقای Nomura در مصاحبه با مجله ژاپنی Famitsu انجام شده و وب سایت Gematsu آن را به انگلیسی ترجمه کرده است.

پیش از هر چیز آقای Nomura در این مصاحبه اعلام کرده که تیم سازنده سخت مشغول کار بر روی بخش گرافیکی بازی Final Fantasy 7 Remake می باشد و در نسخه نهایی با گرافیک به مراتب بهتری روبرو خواهیم بود. پیش از این و در نمایشگاه E3 تریلری از پیش رندر شده (CG) از این بازی پخش شد و حالا ادعای بهتر بودن گرافیک بازی از این تریلر واقعا اداعای بزرگی به نظر می ر سد و اگر Square Enix در تحقق این هدف موفق شود مطمئنا با یکی از بهترین گرافیک های این نسل مواجه خواهیم بود.

Final-Fantasy-7-Remakeآقای Nomura همچنین بیان کرده که این بازی یک بازسازی کامل از عنوان Final Fantasy 7 خواهد بود و برخلاف بسیاری از بازسازی های عناوین مشهور که تنها با بالابردن دقت تصویری بازی اقدام به HD نمودن و ریمستر کردن آن می نمایند، در این بازی همه چیز از اول طراحی شده و فقط داستان و گیم پلی بازی حفظ خواهد شد.

همچنین اعلام شده که در این بازی هیچ کاراکتر جدیدی معرفی نخواهد شد و تمامی کاراکتر ها از نسخه اصلی بازی خواهند بود. برخی بر این باور هستند که اگر شخصیت جدیدی به بازی اضافه شود داستان بازی به ناچار دچار تغییراتی خواهد شد و ممکن است باعث فاصله گرفتن این بازی از نسخه اصلی آن شود. بنابر این با این خبر خیال این دسته از بازی کننده ها نیز از بابت پایبند بودن این نسخه به داستان اصلی راحت خواهد شد.

منبع: attackofthefanboy

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد