کمپانی مایکروسافت از تم جدید و روشن ویندوز 10 پرده‌برداری کرد

مایکروسافت قراراست همراه با آپدیت بعدی ویندوز10 تم روشن جدید خود را معرفی کند. مایکروسافت این تم را طوری طراحی کرده که در تمام سیستم نمایان‌شود و تمام سیستم‌عامل ویندوز را به رنگ سفید درآورد. در تعریف از این تم جدید، مایکروسافت کاغذ دیواری پیش‌فرضی آماده کرده است که این تم را به طور آراسته تری نمایان می‌کند.

این تم جدید، همراه با آپدیت رسمی بعدی ویندوز 10 منتشر خواهد شد که انتظار می‌رود اولین استفاده آن در آوریل سال‌بعد (فروردین) باشد. این تم که دارای نام کدی 19H1 بوده، شامل بهبودهایی در ابزار برش جدید (Snipping Tool)، آپدیت هایی در نرم‌افزار پرینت و ساعاتی هوشمند برای آپدیت ویندوز است که از ریبوت‌شدن خودکار و تصادفی سیستم شما جلوگیری می‌کند.

کمپانی مایکروسافت از تم جدید و روشن ویندوز 10 پرده‌برداری کرد

همچنین مایکروسافت اسلایدری روشن (Brightness Slider) را در مرکز اعلان (Notification Center) در نظر گرفته و تمی تاریک را به برنامه OneDrive برای ویندوز 10 اضافه کرده است. اینسایدرهای مایکروسافت می‌توانند قبل از این که این آپدیت در اوایل سال بعد به طور وسیع تری در دسترس قرار بگیرد، این تغییرات جدید را در قالب نسخه ای آزمایشی که درمعرض عموم قرار دارد آزمایش کنند.

منبع Theverge
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها