مرورگر جدید اج در راه ایکس باکس وان با پشتیبانی از افزونه های کروم

اخیرا جزئیاتی درباره نسخه مبتنی بر کروم مرورگر اج منتشر شده و مایکروسافت نیز در حال حاضر روی چنین مرورگری مشغول کار است. هنگامی که این شرکت ردموندی این برنامه را مطرح کرد، سوالاتی در ذهن به وجود آمد و حال به یکی از آنها پاسخ داده شد.

براساس جدیدترین گزارش‌ها، مرورگر جدید اج از افزونه‌های مرورگر کروم گوگل پشتیبانی می‌کند. Kyle Alden مدیر پروژه نرم افزار ویندوز 10 باتوجه به اثبات Thurrotts جزئیات جدیدی را فاش کرد.

او بیان کرد که مرورگر جدید اج قابلیت پشتیبانی از افزونه‌های کروم را دارد. باتوجه به اینکه Alden اطلاعات محدودی در اختیار گذاشته، نمی‌توان تصوری برای دیگر پاسخ‌های پیرامون مرورگر جدید اج داشت.

افزونه‌های کروم گوگل به کاربر اجازه می‌دهد تا مرورگری مطابق نظر و میل خود داشته باشند و تجربه کاربری بهتری رقم می‌زنند. بدون شک چنین افزونه‌هایی در مرورگر جدید اج می‌تواند جالب توجه باشد، هم اکنون نیز بیش از 8500 افزونه برای آن موجود است. Alden همچنین در جلسه پرسش و پاسخ ردیت توضیح داد که مرورگر جدید اج به ایکس باکس وان هم خواهد رسید. به نوعی ردموندی‌ها در نظر دارند مرورگر خود را در تمامی دستگاه‌های به کار گیرند.

پیشتر Chris Beard  مدیرعامل موزیلا درباره تصمیم مایکروسافت ابراز خوشنودی نکرده و رقابت بدی دانسته است. این جالب است که بتوان ویژگی کروم را در مرورگر اج مشاهده کرد و بدون شک اج را به یکی از بهترین ها تبدیل خواهد کرد.

تنها باید منتظر ماند تا مایکروسافت بزودی این مرورگر را راه اندازی کند.

منبع pocket-lint
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها