فلای تودی

تریلر جدید فیلم شازم – Shazam منتشر شد؛ سوپرمنی مضحک در دنیای قهرمان‌ها [تماشا کنید]

سال قبل، کمپانی سینمایی DC اولین تریلر از فیلم جدید خود با عنوان شازم – Shazam را عرضه کرد. حال کمپانی DC تریلر دوم این فیلم را به تازگی منتشر کرده‌است. این تریلر نسبت به تریلر اول جزئیات بیشتری از فیلم را نشان می‌دهد و اگر طرفدار دنیای کامیک هستید، این تریلر مطمعنا ارزش تماشا کردن را دارد. در نهایت، این ویدیو، یک تریلر تقریبا مناسب است که سطح فیلم را بالا می‌برد و آن را برای اکران نهایی خود در ماه بعد آماده می‌کند.

اگر اولین بار است که درمورد این فیلم می‌خوانید، !Shazam فیلم جدید کمپانی DC می‌باشد. نقش اول فیلم پسری است با نام «بیلی باستون – Billy Baston» که بعد از فریاد زدن کلمه Shazam، به مردی کاملا بالغ با قدرت‌های ماورائی تبدیل می‌شود. کارگردان از بازیگر سرشناس، «زکری لوی – Zachery Levi» برای بازی در این نقش استفاده کرده‌است.

با توجه به تریلر فیلم و بازی زکری لوی به عنوان نقش اول، مطمعنا این فیلم از جنبه‌های کمدی بسیاری استفاده می‌کند. همچنین از «مارک استرانگ – Mark Strong» برای بازی در نقش مخالف فیلم استفاده شده‌است.

این فیلم به طور رسمی از یک ماه دیگر، در تاریخ 19 ماه آوریل اکران می‌شود. با توجه به این که روند عرضه این فیلم با سایر فیلم‌های DC متفاوت است، باید دید که آیا شازم – Shazam می‌تواند تبدیل به یک فیلم محبوب شود و حتی از Aquaman که در حال حاضر بزرگ‌ترین فیلم DC است بهتر عمل کند یا خیر.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها