سری جدید Assassin’s Creed برای PS4و Xbox در اکتبر منتشر می شود

سری بازیهای Assassin’s Creed این بار جزایر گرمسیری دریای کارائیب را ترک کرده و کمی به دوران مدرن نزدیک تر خواهد شد. یوبی سافت خالق این سری بازی ها اعلام کرد قسمت بعدی این عنوان در شهر لندن و طی دوران انقلاب صنعتی جریان خواهد داشت.

طبق نوشته بلاگ رسمی پلی استیشین، عنوان بعدی این سری بازیها با نام Assassin’s Creed: Syndicate درباره ماجرای دو برادر و خواهر دوقلو به نام های Jacob و Evie Frye می باشد که درگیر نبرد با کارخانه داران متمول در دفاع از کارگران فقیر و تحت ظلم می باشند.

این بازی قرار است در این نسخه به ریشه هایش بازگشته و امکان گشت و گذار در معماری باستانی شهر لندن شامل پل معروف لندن و همینطور برج ساعت این شهر را برای بازیکن فراهم خواهد کرد. طبق گفته مسئولان یوبی سافت شهر لندن در این بازی، بزرگترین شهر مدرنی است که یوبی سافت در این سری بازی ها خلق کرده است.

این بازی توسط شعبه Ubisoft’s Quebec در دست ساخت است و هشت شعبه دیگر نیز در ساخت آن مشارکت دارند که عبارتند از Ubisoft Singapore, Ubisoft Annecy, Ubisoft Montpellier, Reflections, Ubisoft Chengdu, Ubisoft Shanghai and Ubisoft Kiev.

آنطور که به نظر می رسد این بازی به مدت ۲ سال است که در حال ساخت می باشد و برای عرضه در روز ۲۳ اکتبر امسال در نظر گرفته شده است. این بازی ابتدا برای کنسول های نسل هشتمی Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد و مدت کوتاهی پس از آن نیز برای PC روانه بازار می شود.

منبع: techradar.com

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید

نظرات بسته شده است.