نسل بعدی ایکس باکس تحت عنوان لاک‌ هارت و آناکوندا در نمایشگاه E3 2019 معرفی می‌شوند

کنسول گیمینگ مایکروسافت، ایکس باکس باکس وان، در سال 2013 عرضه شد؛ اکنون این کنسول حدودا 6 ساله است که یعنی زمان آن رسیده‌ که با یک کنسول جدید جایگزین شود. حال این زمان فرا رسیده و کنسول جدید مایکروسافت در نمایشگاه E3 2019 معرفی می‌شود.

با توجه به گزارش وب‌سایت گیمینگ فرانسوی، JeuxVideo، دو نسخه از نسل بعدی کنسول‌های ایکس باکس با نام‌های «لاک‌هارت – Lockhart» و آناکوندا – Anaconda» در نمایشگاه E3 2019، به نمایش در می‌آیند. اگرچه این اولین خبری نیست که از نسل بعدی کنسول‌های ایکس باکس گزارش می‌شود. به طوری که با اثتناد بر یک شایعه در گذشته، لاک‌هارت، کنسولی بدون حافظه است که اساس کار آن بر اساس سیستم «استریمینگ – Streaming» می‌باشد.

اگرچه که این کنسول‌ها امسال معرفی می‌شوند، اما انتظار می‌رود که حداقل از سال  به 2020 به بعد برای فروش در دسترس قرار بگیرند. چیزی که در مورد کنسول لاک‌هارت جالب است، این است که این کنسول ممکن است از تکنولوژی ایکس‌کلود گیم استریمینگ (xCloud Game Streaming) مایکروسافت استفاده کند تا بتواند بازی‌های خود را بر روی کنسول نینتندو سوییچ به اجرا بگذارد. این سیستم استریمینگ قبلا توسط مایکروسافت گیم پس (Xbox Game Pass) استفاده شده‌است؛ پس تعجبی در استفاده کردن تکنولوژی مشابه توسط کنسول لاک‌هارت وجود ندارد.

از آن‌جا که این گزارش هنوز به طور کامل تایید نشده‌است، باید بر روی نمایشگاه E3 تمرکز کرد تا درستی این امر مشخص شود. در این میان، انتظار می‌رود که کمپانی سونی ساخت پلی استیشن 5 را آغاز کند؛ اما هنوز مشخص نیست که امکان عرضه پلی استیسشن 5 برای سال 2019 وجود دارد یا 2020.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Uber Gizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها