به‌روزرسانی بعدی نوقا اندروید 7.1 با بیلد NDE63B خواهد بود

تلاش بی وقفه LlabTooFeR در زمینه فاش کردن آخرین اطلاعات محصولات HTC ادامه دارد و وی در آخرین پست توییتر اعلام کرده دو گوشی جدید گوگل پیکسل و گوگل پیکسل XL در ماه اکتبر با اندروید 7.1 عرضه خواهند شد. اگر به گفته این فاش کننده استناد کنیم، بیلد اندروید 7.1 ، NDE63B خواهد بود که این به این معناست که کاربران دیوایس های نکسوس نظیر نکسوس 5نکسوس 6نکسوس 6 و نکسوس 9 باید در انتظار به‌روزرسانی آندروید با بیلد مشابه باشند.

با این حال، بستگی دارد گوگل تصمیم بگیرد که آیا به‌روزرسانی جدیدی منتشر کند و از همان بیلد استفاده کند یا اینکه ترجیح دهد تا پیش از انتشار نسخه جدید نوقا در ماه اکتبر شماره بیلد را دچار تغییر کند.

انتشار نسخه‌های جدید اندروید بر روی دستگاه‌های جدید یکی از ویژگی‌های گوگل است و دیوایس های نکسوس این کمپانی اولین دستگاه‌هایی هستند که به‌روزرسانی‌های جدید اندروید را دریافت می‌کنند. پس از آن نیز سایر کمپانی در زمان های مناسب آخرین به‌روزرسانی را بر روی گوشی های خود نصب می‌کنند.

در همین رابطه، در روز 4 ام اکتبر دو دستگاه جدید پیکسل معرفی خواهند شد که علاوه بر مشخصات با کیفیت و استفاده از دوربین‌های ارتقا یافته سونی، دو نرم افزار جدید نیز همراه آن‌ها منتشر خواهد شد که یکی از آن‌ها لانچر نکسوس لانچر و دیگری Google Assistant جدید است.

لینک کوتاه http://bit.ly/2Nvn0bE
منبع phonearena

تبلیغات

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط