نینتندو از طرح های خود برای کنسول Nintendo NX می گوید

اخیرا نینتندو به صورت مختصر توضیحاتی درباره طراحی کنسول جدید خود به نام Nintendo NX ارائه داده و اعلام کرده که قصد دارد بار دیگر طیف گسترده ای از علاقه مندان بازی های رایانه ای را به سمت خود جذب کند.

در همین ارتباط آقایان شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto) و شینیا تاکاهاشی (Shinya Takahashi) از نینتندو در مصاحبه ای با وب سایت Fortune صحبت هایی را مطرح کرده اند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

آقای میاموتو دراین مصاحبه عنوان کرده است که در حال حاضر بیشتر تمرکز وی بر روی بخش نرم افزاری بوده و سخت مشغول کار بر روی بازی Star Fox Zero می باشد. در عین حال وی اذعان کرده که بر روند توسعه کنسول نسل بعد نینتندو با نام Nintendo NX نیز نظارت دارد و آن را دنبال می کند.

nintendo-gameآقای تاکاهاشی هم بیان کرده که آنان در ساخت کنسول Nintendo NX بر این نکته که چه اقداماتی را باید در طراحی خود لحاظ کنند تا بار دیگر بتوانند طیف گسترده ای از مردم را به سمت این شرکت و کنسول آن جذب کنند، تمرکز کرده اند. به گفته وی، این شرکت در حال حاضر سخت مشغول فعالیت می باشد تا کنسولی را که بتواند پاسخگوی شور و شوق و هیجانات بالای گیمر ها می باشد به بازار ارائه کند. آقای تاکاهاشی در این مصاحبه تاکید کرده است که آن ها به دنبال نظرات گیمر ها نیز می باشند و می خواهند بدانند که مردم چه انتظاری از کنسول Nintendo NX دارند.

نینتندو پیش از این با ارائه کنسول Nintendo Wii توانسته بود موفقیت چشمگیری را به دست آورد و افراد زیادی را که شاید بسیاری از آن ها گیمر های حرفه ای هم نبودند به سمت خود جذب کند. البته بعد از آن، نینتندو کنسول Wii U را روانه بازار کرد که نتوانست موفقیت های Wii را تکرار کند و می توان آن را به نوعی شکست برای نینتندو محسوب کرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا کنسول Nintendo NX می تواند شکوه گذشته نینتندو را به این غول ژاپنی دنیای بازی های رایانه ای باز گرداند یا نه. برای اطلاع از جدید ترین اخبار حوزه بازی ها پیگیر مطالب دیجی رو باشید.

منبع: attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد