HMD دلیل تاخیر معرفی نوکیا 9 را پنج دوربینه بودن آن اعلام کرد!

در گذشته شایعاتی منتشر شدند که خبر از رونمایی گوشی هوشمند پرچمدار نوکیا 9 PureView در  اواخر سال 2018 می‌دادند. اما HMD به عنوان تولیدکننده محصولات نوکیا تایید کرد که قرار نیست پیش از اوایل 2019 این اسمارتفون رونمایی شود.

تاکنون HMD مدل های برجسته و کارآمدی تولید کرده و از آنجایی که نوکیا 9 PureView یک مدل پرچمدار و قابل توجهی محسوب می‌شود، نیاز به دقت بیشتر در توسعه آن می‌باشد. این امر سبب شده تا HMD زمان بیشتری را برای توسعه این اسمارت‌فون صرف کند. اخیرا Britta Gerbracht یکی از مدیران بازاریابی کمپانی در مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌ها به صحبت درباره پیرامون پرچمدار بعدی پرداخت.

وی اظهار داشت که تاخیر نوکیا 9 پیورویوو حقیقت دارد و شرکت می‌خواهد تمرکز بیشتری روی ساخت این گوشی هوشمند داشته باشد. گذشته از آن این گوشی هوشمند به دوربین پنتا لنز ساخت فاکسکان مجهز است و شرکت فاکسکان نیز در حال حاضر با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند و علت تاخیر معرفی نوکیا 9 را به دنبال داشت. Gerbracht افزود مدل‌های رده بالایی چون نوکیا 8 سیروکو به اندازه کافی رضایت بخش نبودند و کمپانی در نظر دارد تا تمرکز بیشتری روی مدل‌های پرچمدار داشته باشد.

ظاهرا HMD تصمیم دارد مدل‌های پرچمدار را با کیفیت بهتر و ویژگی‌های برجسته همراه سازد تا نظر طرفداران و مشتریان را جلب نماید. با این حال می‌توان تاخیر پیش آمده برای نوکیا 9 پیور ویوو را طبیعی پنداشت و چنین حرکتی عجیب نیست.

منبع wccftech

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar