تست خراش، حرارت و فشار وان پلاس 5 [تماشا کنید]

همانطور که می‌دانید دیشب نسل جدید گوشی‌های وان پلاس با نام وان پلاس 5 معرفی شد. این گوشی مشخصات بسیار خوب و قدرتمندی دارد که از این لحاظ می‌توان آن را با پرچمداران کمپانی‌های بزرگ مقایسه کرد. در کنار مشخصات قوی، قیمت وان پلاس 5 نیز بسیار مناسب می‌باشد. همین دلیلی شده تا ارزش خرید این گوشی بسیار بالا باشد. ولی برای بسیاری علاوه بر مشخصات گوشی، مقاومت آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این مطلب اما قصد داریم تا تست خراش، حرارت و مقاومت وان پلاس 5 را به نمایش گذاریم. به محض معرفی این گوشی، کاربری در یوتوب، ویدیو مربوط به این تست‌ها را منتشر کرد. این ویدیو را مشاهده نمایید:

همانطور که می‌بینیم، قاب رویی وان پلاس 5 در مقابل خراش بسیار مقاوم می‌باشد، که این مقاومت را مدیون محافظ صفحه گوریلا 5 است. قاب شیشه‌ای استفاده شده در دوربین دوگانه نیز از مقاومت بالایی برخوردار است. از لحاظ حرارت نیز، صفحه نمایش این گوشی تا 14 ثانیه که در مقابل حرارت مستقیم قرار گرفته بود، هیچ تغییری در آن به وجود نیامد و پس از این زمان نورهای صفحه نمایش کمی به هم ریختگی پیدا کرد که با کنار گذاشتن حرارت دوباره به حالت عادی بازگشت.

از لحاظ مقاومت، این گوشی زمانی که این فرد با دو دست خود به وان پلاس 5 فشار زیادی را وارد کرد، آسیب بسیار کمی به آن رسید و تنها قاب پشتی گوشی از جا در آمد ولی آسیب جدی به آن نرسید.

به طور کلی با مشاهده این ویدیو می‌توان گفت وان پلاس 5 با توجه به قیمت، مقاومت بسیار بالایی در برابر خراش، حرارت و فشار دارد. به نظر می‌رسد استقبال خوبی از جدیدترین محصول کمپانی وان پلاس در بازار گوشی‌های هوشمند به عمل آید.

نظر شما در مورد وان پلاس 5 چیست، آیا این گوشی توانست تمام خواسته‌های شما را برآورده کند؟

اما در مورد این گوشی، پیش‌تر مطالبی را در دیجی‌رو منتشر کرده‌ایم که با مراجعه به آن‌ها می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد وان پلاس 5 بدست آورید:

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها