تست مقاومت وان پلاس 6 تی [تماشا کنید]

یکی از قسمت‌های جذاب و شاید کمی غم‌انگیز عرضه‌ی هر گوشی جدید، تست‌های مقاومتی‌ست که افراد مختلف روی این گوشی‌های نازنین انجام می‌دهند. آخرین پرچم‌دار عرضه شده در بازار، یعنی وان پلاس 6 تی که دیروز از آن رونمایی شد نیز از این افراد در امان نبود؛ کانال پرطرفدار JerryRigEverything تست‌های خود را روی این گوشی انجام داد که نتایج آن را می‌توانید در ویدیوی زیر ببینید.

نکته‌ی قابل توجه این تست این است که خوانش‌گر اثر انگشت داخل صفحه، با وجود خراش یافتن بسیار زیاد، بازهم بدون مشکل کار می‌کند و این موضوع از کیفیت ساخت بالای این گوشی خبر می‌دهد. با وجود اینکه قبل از وان پلاس 6 تی هم اسکنر داخل صفحه در گوشی‌هایی همانند میت 20 پرو، اوپو R17 و ویوو نکس وجود داشت، وان پلاس ادعا می‌کند که سرعت باز کردن صفحه در این گوشی از باقی گوشی‌های بازار بالاتر بوده که البته به نظر می‌رسد این ادعا صحت داشته باشد. خوانش اثر انگشت بدون هیچ مشکلی و با سرعت بالا انجام می‌شود و کاملا رضایت بخش است.

هنوز مشخص نیست که تکنولوژی استفاده شده در اسکنر اثر انگشت این گوشی مشابه با گوشی S10 خواهد بود یا خیر؛ در گلکسی اس 10 سامسونگ، از خوانش‌گر نوری نسل دوم استفاده می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها