این هوش مصنوعی به عکس‌های شما امتیاز می‌دهد و آن‌ها را نقد می‌کند

اگر به دنبال بازخورد و نظر صادقانه درباره عکس‌های خود باشید، دوستان و آشنایان شما در فیسبوک و اینستاگرام چندان نمی‌توانند به شما کمک کنند چراکه معمولاً به خاطر دوستی و آشنایی با شما، از ذکر نکات منفی در عکس‌های شما چشم پوشی می‌کنند. اما Keegan، هوش مصنوعی آنلاین می‌تواند به شما در این موضوع کمک کند.

Keegan انسان نیست، بلکه یک هوش مصنوعی است که بدون خجالت و به صورت واضح تصاویر شما را نقد می‌کند و نظر خود را بیان می‌کند. در واقع کیگان خود را اینگونه معرفی می‌کند: «سلام، من کیگان هستم، مربی عکاسی شخصی شما. عکس‌های خود را برای من ارسال کنید و من به شما در بهبود مهارت عکاسی کمک خواهم کرد. ممکن است سخت گیر باشم اما خشن و بد اخلاق نیستم!»

keeganدر پشت صحنه طراحی و هوش مصنوعی این تحلیل کننده عکس، عکاسان حرفه‌ای قرار دارند، بنابر این باید خوشحال باشید که عکس‌های شما به وسیله استاندارهای عکاسان حرفه‌ای مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و می‌توانید از نکات ذکر شده برای پیشرفت قدرت عکاسی خود استفاده کنید.

برای دریافت نظرات انتقادی کافی است عکس خود را بردارید و داخل این وبسایت آنلاین بکشید.

در این مرحله کیگان چند ثانیه صرف تحلیل و ارزیابی عکس شما می‌کند و سپس نظر کارشناسی خود را با لحنی دوستانه با شما در میان می‌گذارد. در تصویر زیر می‌توانید نمونه‌ای از نظر کیگان درباره عکس ارسالی را مشاهده کنید که در آن می‌گوید:«خوبه، اما روی رنگ‌ها بیشتر کار کن. بهت نمره 6.3/10 می‌دم

keegan-feedbackاین هوش مصنوعی تحلیلگر، به عکس‌های معقول و مناسب نمره 5/10 می‌دهد، شات های خوب می‌توانند نمره‌ای در حدود 7/10 دریافت کنند و عکس‌های استثنایی از این مربی آنلاین نمره 9/10 دریافت می‌کنند. اگر می‌خواهید جزییات بازخورد کیگان را مشاهده کنید، کافی است بر روی دکمه “Get more feedback” کلیک کنید. در ادامه همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ویژگی‌های زیبایی شناختی به صورت درصدی بیان می‌شود و می‌توانید به صورت حرفه‌ای تر با ویژگی‌های عکس خود آشنا شوید. برچسب‌های ذکر شده برای هر عکس نیز نشان می‌دهد این هوش مصنوعی به خوبی قادر به تشخیص عناصر موجود در هر تصویر است.

اگر در کیگان حداقل 10 عکس آپلود کنید، هوش مصنوعی شما را به عنوان یک عکاس در نظر می‌گیرد. همچنین اگر عکس شما به اندازه کافی نمره خوبی دریافت کند، می‌توانید عکس خود را در تالار عمومی مشاهیر کیگان به اشتراک بگذارید. در ادامه نیز می‌توانید به پروفایل خود رفته و نمرات و دستاوردهای عکاسی خود را مشاهده کنید.

فکر می‌کنیم هدف این برنامه تشویق شما به استفاده از کیگان برای بهبود هوش مصنوعی و توانایی‌های آن است. با این حال نگران نباشید، کیگان دارای سیاست حفظ حریم خصوصی مشخص و واضحی است و می‌توانید عکس‌های خود را هر زمان که خواستید از پروفایل شخصی خود حذف کنید.

آیا از Keegan برای بهبود کیفیت عکس برداری خود استفاده می‌کنید؟

کیگان یک روبات است، بنابراین هنوز جای پیشرفت دارد و نظرات این برنامه در تمام موارد صحیح و قابل اتکا نیست. با این حال، این برنامه یک ابزار سرگرم کننده برای عکاسان مبتدی است و برخی از نظرات و انتقادات آن حداقل باعث می‌شود بیشتر در مورد عکس‌های خود فکر کنید و خلافیت خود را در برخی زمینه‌ها افزایش دهید. بنابراین بدون شک استفاده از این هوش مصنوعی می‌تواند برای کیفیت عکس برداری شما مفید باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع makeuseof
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
حامد
3 سال قبل

با سلام. من احساس میکنم وقتی سایتی رو معرفی میشه باید لینک اون سایت هم گذاشته شه. با کلی سرچ آدرس رو پیدا کردم. و کلا سایت مشکل داره وباز نمیشه ?