برنامه‌ی کیبورد محبوب SwiftKey با قابلیت‌های جدید آپدیت شد [دانلود کنید]

SwiftKey، یکی از بهترین برنامه‌های کیبورد برای دستگاه‌های اندرویدی، به تازگی توسط توسعه دهندگان این برنامه، با به روز رسانی جدیدی همراه شده است که قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند. اگر جزء همراهان قدیمی SwiftKey باشید و در چند سال اخیر از آن استفاده کرده باشید، حتماً می‌دانید که توسعه دهندگان آن اغلب عادت دارند تا برنامه‌ی صفحه کلید خود را با اضافه کردن امکانات کاربردی به روز رسانی نمایند.

بیشتر بخوانید:

جدیدترین به روز رسانی این برنامه‌ی صفحه کلید اندروید، حالت نوشتاری QWERTZ را برای زبان سوییسی – فرانسوی به آن اضافه می‌کند. علاوه بر این، حالت نوشتاری QWERTZ برای زبان‌های سوییسی – آلمانی و سوییسی – ایتالیایی نیز به آخرین نسخه‌ی SwiftKey اضافه شده است. اضافه شدن این حالت‌ها، برای کسانی که از زبان‌های مذکور استفاده می‌کنند، بسیار کارآمد خواهد بود.

قابلیت جدید و کاربردی دیگری که در آخرین نسخه‌ی این برنامه به چشم می‌خورد، اضافه شدن «حالت ناشناس» (Incognito Mode) توسط توسعه دهندگان SwiftKey می‌باشد. کاربران با انتخاب و استفاده‌ی از این حالت، می‌توانند موقتاً مانع یادگیری کلمات و عبارات نوشته شده‌شان بر روی صفحه کلید، توسط SwiftKey شوند. به کمک این قابلیت جدید، SwiftKey حالا برای کسانی که علاقه به حفظ حریم شخصی‌شان دارند نیز مناسب خواهد بود.

علاوه‌ی بر همه‌ی این‌ها، به روز رسانی جدید، برطرف کردن اشکالات موجود در نسخه‌ی قبلی را هم مورد هدف خود قرار داده است. به عنوان مثال، حالا دیگر استفاده از کلید اشاره‌گر هنگام نوشتن با زبان چینی بر روی صفحه کلید، باعث کرش کردن برنامه نخواهد شد. تم‌ها نیز از این به بعد، پس از اولین باری که کاربر شروع به نوشتن می‌کند، دانلود خواهند شد.

نسخه‌ی جدید برنامه‌ی صفحه کلید SwiftKey برای دستگاه‌های اندرویدی از گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب می‌باشد. بنابراین اگر این برنامه‌ی صفحه کلید محبوب و کاربردی اندروید را بر روی گوشی هوشمندتان نصب دارید، برای بهره بردن از قابلیت‌های جدید اضافه شده به آخرین نسخه، حتماً آن را به روز رسانی کنید.

دانلود برنامه‌ی صفحه کلید SwiftKey برای دستگاه‌های اندرویدی از گوگل پلی استور (قیمت: رایگان):

google-play

تصاویری از محیط کاربری این برنامه‌ی محبوب و کاربردی را در اسلایدشوی پایین می‌توانید تماشا کنید.

منبع Phone Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها