ابزاری آنلاین برای جداسازی پس‌زمینه از تصویر طراحی شد

مطمئنا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید پس زمینه یک عکس را از آن تصویر جدا کنید و تمرکز را بر روی سوژه اصلی قرار دهید، مانند عکسی از خود در طبیعت که شما قصد دارید تصویر پشتی را از عکس حذف کنید و فقط تصویر خودتان را در یک عکس جدا داشته باشید. راه‌های زیادی بسته به صبر و مهارت شما برای این کار وجود دارد.

با این حال اگر شما در برنامه‌های تخصصی مانند فوتوشاپ به اندازه کافی مهارت ندارید و به دنبال روشی سریع و آسان برای حذف تصویر پس زمینه هستید، ابزار آنلاینی مانند Remove.bg می‌تواند پاسخ‌گوی نیاز شما باشد. Remove.bg ابزاری اینترنتی است که می‌تواند پس زمینه عکس ها را در عرض 5 ثانیه حذف کند.

اساس کار این ابزار، بر پایه هوش مصنوعی بنا شده که باعث می‌شود به طور “هوشمندانه‌ای” کار خود را پیش ببرد. طراحان این ابزار در جواب پرسش‌های مطرح شده پاسخ دادند:” ما از تکنولوژی پیشرفته هوش مصنوعی برای تشخیص لایه‌های پیش‌زمینه و جدا کردن آن‌ها از تصویر استفاده می‌کنیم؛ همچنین برای بهبود نتایج کار مانند بهبود جزییات و جلوگیری از آلوده شدن رنگ‌ها، از چندین الگوریتم جدا در برنامه‌نویسی آن ابزار استفاده شده است.”

اگرچه توسعه دهندگان این ابزار قصد دارند تا در آینده بر عملکرد برنامه‌ خود بیفزایند، ولی این ابزار فعلا تنها برای حذف پس‌زمینه‌های موجود در تصاویری که حاوی چهره یک فرد هستند کار می‌کند، به این معنی که ورودی آن تنها می‌تواند عکس‌های پرتره باشد.

منبع UberGizmo
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها