بهترین های گوگل پلی در سال 2020 معرفی شدند

گوگل ساعاتی پیش لیست برندگان جوایز بهترین های گوگل پلی در سال 2020 را منتشر کرد. رتبه نخست بهترین اپلیکیشن به Sleep Stories رسیده که از تولیدات استودیوی هندی Touchkin بوده و برای تجربه خواب راحت طراحی شده است. همچنین از دیگر عناوین شاخص این لیست می‌توان به Chef Buddy ،Microsoft Office و Legends of Runterra اشاره کرد که مورد آخر توانسته عنوان بهترین بازی سال را از آن خود کند. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

لیست کامل بهترین های گوگل پلی در سال 2020:

بازی Legends of Runterra

علاوه بر تمام موارد ذکر شده، گوگل امسال یک بخش جدید به نام “بهترین اپلیکیشن برای حال خوب” هم راه‌اندازی کرده که با توجه به شرایطی که امسال پشت سر گذاشتیم، بیشتر به چشم می‌آید. برنده این بخش هم یکی دیگر از تولیدات هندی‌ها به نام InnerHour Self-Care Therapy است که مجموعه کاملی از راه‌کارهای رواشناختی برای کاهش استرس و بهبود سطح زندگی است.

شایان ذکر است که گوگل و اپل هر ساله لیست بهترین برنامه‌های عرضه شده در فروشگاه‌های اپ خود را اعلام می‌کنند تا بدین طریق محبوب‌ترین، امیدوار کننده‌ترین و ابتکاری‌ترین برنامه‌ها و خدمات جدید در سیستم عامل‌هایشان را برجسته کنند. سال گذشته، برنامه‌ای به نام Ablo جایزه بهترین اپلیکیشن گوگل پلی را از آن خود کرده بود و بازی Call of Duty: Mobile هم چه از دید منتقدان و چه از دید کاربران به عنوان بهترین بازی سال شناخته شد.

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.