تعداد بازی‌های پلی استیشن وی آر تا پایان سال 2018 به 280 عنوان خواهد رسید

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) در بیانیه ای که در اختیار وب سایت Nikkei گذاشته، اعلام کرده که انتظار دارد تعداد بازی های هدست واقعیت مجازی PlayStation VR تا پایان سال 2018 میلادی از 150 عنوان به 280 مورد افزایش پیدا کند.

بر اساس اعلام سونی، از آنجا که فروش هدست پلی استیشن وی آر در حال حاضر مرز 2 میلیون دستگاه را رد کرده است، افزایش 80 درصدی بازی های آن از 150 به 280 اصلاً دور از انتظار نیست. در واقع به گفته سونی، افزایش فروش این هدست باعث خواهد شد تا توسعه دهندگان و طراحان بازی ها گرایش بیشتری برای ساخت عناوینی جدید برای آن داشته باشند.

پلی استیشن وی آر

پیش از این و در ماه اکتبر سال 2017 شاهد کاهش قیمت پلی استیشن وی آر بودیم که این مسئله در کنار عرضه بازی های جدید کمپانی های نام آشنایی همچون کپکام و باندای نامکو برای این هدست، وضعیت فروش آن را به شکل قابل توجهی بهتر کرد. با توجه به قابلیت هایی مانند افلاک نما (گشت و گذار مجازی در میان سیارات و کره زمین) و همچنین مشاهده ویدیوهای 360 درجه، انتظار داریم علاوه بر عرضه بازی های جدید، دیگر محتواهای هدست پلی استیشن وی آر در سال 2018 با رشد چشمگیری روبرو شوند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع siliconera
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید