Pokemon GO به زودی در 200 کشور مختلف عرضه خواهد شد

اگر تاکنون اخبار را دنبال کرده باشید متوجه شده‌اید که بازی محبوب پوکمون گو (Pokemon GO) به آرامی در سراسر جهان در حال گسترش است و تاکنون تنها در چند کشور محدود عرضه شده است. با این حال آخر هفته 27 کشور جدید نیز به لیست کشورهای پشتیبانی کننده از بازی پوکمون گو اضافه شدند.

اگرچه این تنها بخش کوچکی از بازار جهانی را شامل می‌شود اما علاقه مندان به این بازی مطمئن باشند که Niantic قصد دارد به زودی حرکت بزرگتری را در جهت عرضه سراسری این بازی انجام دهد. طبق گزارش رویترز، جان هنکه مدیر عامل کمپانی نیانتک اعلام کرده است که این کمپانی قصد دارد تقریباً به زودی این بازی را در 200 بازار جهانی عرضه کند.

هانکه همچنین اشاره داشته که این کمپانی بر روی افزایش ظرفیت سرورهای خود کار می‌کند تا اطمینان حاصل کند که سرورها برای عرضه به کاربران بیشتر آماده‌اند و قادر به تحمل ترافیک اضافی بدون خراب شدن خواهند بود. متاسفانه هانکه از اعلام جزییات بیشتر در مورد زمان این عرضه جهانی خودداری کرده است بنابر این به نظر می‌رسد علاقه مندان به بازی همچنان باید منتظر بمانند.

این بازی تاکنون به شدت در سطح جهانی با استقبال رو به رو شده و توانسته در طی مدت کم به یک پدیده فرهنگی تبدیل شود به طوریکه حتی کسانی که علاقه‌ای به دنیای بازی‌های ویدیویی ندارند نیز با این بازی آشنا شده‌اند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.