بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time معرفی شد [تماشا کنید]

امروز و در جریان رویداد فوروارد، یوبی سافت بالاخره نسخه بازسازی شده Prince of Persia: The Sands of Time را معرفی کرد. نسخه اصلی این بازی که در سال 2003 عرضه شده بود، آغاز سه‌گانه موفقی بود که هنوز هم طرفداران زیادی، به خصوص در کشور ما، دارد. بر اساس تریلری که یوبی سافت منتشر کرده، بازسازی اولین قسمت از سه‌گانه شاهزاده ایرانی قرار است در ژانویه سال 2021 برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

توسعه نسخه بازسازی شده Prince of Persia: The Sands of Time به عهده شعبه هندی یوبی سافت با نام یوبی سافت پون گذاشته شده و صداپیشگی شاهزاده را هم یوری لاونتال انجام داده که در نسخه اصلی هم به جای همین شخصیت حرف زده بود.

Prince of Persia: The Sands of Time
نسخه اصلی بازی در سال 2003 عرضه شده بود.

سری شاهزاده ایرانی یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های یوبی سافت است که آخرین نسخه از آن تحت عنوان Prince of Persia: The Forgotten Sands در سال 2010 منتشر شد و از آن زمان به بعد انتظارها برای تجربه عنوانی دیگر از این مجموعه بی‌نتیجه بوده است. البته در سال 2012 اخباری از پروژه Prince of Persia Redemption به بیرون درز کرد و حتی یک گیم‌پلی کوتاه هم از آن منتشر شد، اما بعداً مشخص شد که این پروژه لغو شده است.

به هر حال، بی‌صبرانه منتظریم تا ملاقات دوباره‌ای با شاهزاده محبوب داشته باشیم و البته امیدواریم عرضه نسخه بازسازی شده Prince of Persia: The Sands of Time مقدمه‌ای باشد برای ساخت و انتشار نسخه‌های جدیدتر از این مجموعه.

در ادامه می‌توانید اولین تریلر منتشر شده از بازی را تماشا کنید:

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع kotaku
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها