بازی جدید جیمز باند تحت عنوان Project 007 در دست ساخت است

کمپانی IO Interactive که به واسطه تولید سری بازی‌های هیتمن در بین گیمرها بسیار شناخته شده است، امروز در خبری جالب، ساخت یک بازی جدید از مجموعه جیمز باند با نام فعلی Project 007 را تأیید کرد. در حال حاضر تنها یک تریلر تیزر تبلیغاتی از این بازی منتشر شده و جزئیات پیرامون آن بسیار محدود است.

در تیزر کوتاهی که از Project 007 منتشر شده، تقریباً هیچ نکته خاصی وجود ندارد و صرفاً برای اطلاع رسانی در خصوص ساخت بازی ارائه شده است. اما با این حال، با توجه به اطلاعاتی که در وب سایت این پروژه درج شده، Project 007 یک نام اولیه برای بازی است و هنوز در خصوص نام نهایی آن تصیمیم‌گیری نشده است. علاوه بر این، گفته شده که این بازی داستانی کاملاً مستقل از مجموعه فیلم‌های جیمز باند خواهند داشت و گیمرها با یک تجربه جدید مواجه خواهند بود.

IO Interactive به این نکته هم اشاره کرده که در حال حاضر مشغول استخدام نیرو برای پشبرد هر چه بهتر این پروژه و ساخت یک بازی هیجان انگیز و منحصر به فرد است و همین مسئله نشان می‌دهد که Project 007 هنوز در فاز ابتدایی توسعه قرار دارد و احتمالاً چندین سال تا عرضه نهایی آن فاصله داریم.

در انتها بد نیست اشاره کنیم که بازی بعدی IO Interactive یعنی Hitman 3 برای عرضه در اوایل سال آینده میلادی برنامه‌ریزی شده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gamesradar
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها