بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه دسامبر

بخش پلی استیشن کمپانی سونی در وبلاگ خود، از بازی‌های سرویس پلی استیشن پلاس که در ماه دسامبر عرضه خواهند شد رونمایی کرد.

سرویس پلی استیشن پلاس، هر از چند گاهی بازی‌هایی مخصوص اعضایش برای کنسولهای خانگی پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ و کنسول قابل حمل پلی استیشن ویتا را به صورت رایگان عرضه می‌نماید.
لازم به ذکر است که اکانت‌های سرویس پلی استیشن پلاس به دو صورت ۳ ماهه با قیمت ۱۸ دلار و یک ساله با قیمت ۵۰ دلار عرضه می‌شود.
بر اساس این گزارش، دو عنوان Farcry: Blood Dragon و SSX به صورت رایگان در اختیار کاربران کنسول پلی استیشن ۳ قرار خواهد گرفت.(عنوان عرضه شده ی فارکرای، نسخه‌ی جداگانه ای از بازی اصلی فارکرای ۳ می‌باشد)

همچنین برای کنسول قابل حمل پلی استیشن ویتا نیز، دو عنوان Rocketbirds: Hardboiled Chicken و Freedom Wars عرضه خواهند شد.

اما همچنان پلاس قصد ندارد تا بر خلاف رقیب آمریکایی خودش ایکس باکس لایو، از عناوین و بازی‌های مطرح تری جهت عرضه رایگان  برای کاربران پلی استیشن ۴ استفاده نماید.
بر طبق عادت دو عنوان بازی کم طرفدار به جمع بازی‌های رایگان پلی استیشن ۴ تحت نام‌ های Gauntlet: Slayer Edition و King’s Quest – Chapter 1: A Knight To Remember اضافه خواهند شد که همچنان سونی این روند را ادامه دهد.

کاربران محترم کنسول‌های ذکر شده که دارای اکانت‌های پلی استیشن پلاس می‌باشند، از تاریخ یکم تا سی ام ماه دسامبر، فرصت دارند تا با دریافت عناوین جدید، از آنها استفاده نمایند.

(بازی‌های عرضه شده برای تمامی ریجن ها قابل استفاده می‌باشد و کاربران با هر نوع ریجنی می‌توانند بازی‌های فوق را دریافت نمایند.)

منبع playstation blog
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد

دیگران چه می خوانند؟