بالاخره قابلیت تماس صوتی به اپلیکیشن واتس اپ در ویندوز فون اضافه شد

WhatsApp
WhatsApp

ویندوز فون در پشت سیستم عامل های آی او اس و اندروید در حال حرکت است. با آنکه مایکروسافت در تلاش هست تا هرچه زودتر از کاستی های ویندوز فون بکاهد اما تا این زمان بعضی از توسعه دهندگان به این سیستم عامل توجه کمی داشته اند و کاربران همچنان مورد بی توجه ای بعضی از توسعه دهندگان قرار می گیرند.

واتس اپ اپلیکیشنی است که برای ویندوز فون توسعه داده شده است اما این اپلیکیشن فاقد بعضی از ویژگی ها مانند تماس صوتی در ویندوز فون است.ماه گذشته این قابلیت به صورت آزمایشی برای آزمایش کنندکان اپلیکیشن واتس اپ منتشر شد و بالاخره امروز نسخه نهایی آن در فروشگاه اپلکیشن ویندوز قرار گرفت.

در ماه آپریل سال گذشته  قابلیت تماس صوتی به اپلیکیشن واتس اپ اضافه شد و بعد از چندین ماه در حالی که فیسبوک این اپلیکیشن را به قیمت 20 میلیار دلار خریداری کرد و با تاخیر بسیار این قابلیت به ویندوز فون نیز اضافه شد.همچنین این به روز رسانی به اپلیکیشن واتس اپ قابلیت ارسال پیام صوتی را نیز اضافه کرده است.

نسخه جدید اپلیکیشن واتس اپ از فروشگاه ویندوز فون قابل دانلود است.

 

لینک کوتاه
هاشم رضاپور
هاشم رضاپور فعالیت خودش را از روزهای اولیه در دیجی رو آغاز کرده و علاقه زیادی به تکنولوژی داره! وی چندین سال در حوزه های مختلف علوم رایانه ای، از شبکه گرفته تا توسعه و طراحی وب کار کرده و هم اکنون به عنوان مدیر اجرایی و فنی دیجی رو مشغول است.