در بازی Horizon: Zero Dawn با دایناسور های جدیدی روبرو خواهید شد!

در طرح های مفهومی جدیدی که از بازی انحصاری پلی استیشن 4 یعنی Horizon: Zero Dawn منتشر شده است، دو نوع جدید از ربات های دایناسور مانند به چشم می خورند.

این طرح های مفهومی در مجله آنلاین Edge منتشر شده اند و این مجله، تصویری از این بازی را نیز برای طرح روی جلد شماره سپتامبر خود در نظر گرفته است. در تصویر مذکور نیز ربات های بیشتری به جز ربات دایناسوری Tyrannosaurus Rex که پیش از این در نمایشگاه E3 2015 نشان داده شده بود، مشاهده می شود.

در طرح های مفهومی ارائه شده از بازی Horizon: Zero Dawn، دو نوع ربات دایناسوری جدید قابل رویت می باشد. در بخش جلویی تصویر، ربات های دایناسوری کوچکی با نام Compy مشاهده می شوند که به نور افکنی در چشمان خود مجهز هستند و به نظر می رسد در دسته های بزرگ و به صورت گروهی به شکار خواهند پرداخت.

Horizon Zero Dawn Concept Art
Horizon: Zero Dawn – Concept Art

می توان حدس زد که از بین بردن این ربات ها کار آسانی نخواهد بود و اگر این ربات ها نیز همانند دایناسور های Compy موجود در سری بازی های Jurassic Park باشند، با کمین هایی که انجام می دهند بازیکن را بسیار اذیت خواهند کرد.

در پس زمینه تصاویر منتشر شده نیز ربات دایناسوری بلند قدی دیده می شود که شباهت زیادی به دایناسور های Brontosaurus و یا Brachiosaurus دارد. البته به جز قد بلند، این ربات ویژگی عجیب دیگری نیز دارد و آن این که بنا به دلایلی سر این ربات به صورت یک دیسک طراحی شده است. در واقع قیافه این ربات شبیه این است که سر یک موجود فضایی بر روی بدن یک دایناسور کار گذاشته شده باشد!

به هر حال مشاهده روش طراحی شرکت مطرح Guerilla Games در بازی Horizon: Zero Dawn بسیار جالب توجه می باشد و گیمر ها را بیش از پیش به تجربه این عنوان انحصاری پلی استیشن 4 ترغیب می کند. این طور که شرکت سازنده اعلام کرده است، اواخر امسال اطلاعات بیشتری راجع به این عنوان و گیم پلی آن منتشر خواهد شد.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد