تاریخ عرضه Red Dead Redemption 2 در استیم مشخص شد

بیش از سه هفته از عرضه Red Dead Redemption 2 برای رایانه های شخصی می‌گذرد و این عنوان بزرگ در طول این مدت از طریق فروشگاه اختصاصی راک استار و همچنین اپیک گیمز استور در دسترس گیمرها بوده است. در واقع، راک استار قصد داشت تا ابتدا بازی را بر روی این دو فروشگاه عرضه کرده و بیشترین سود را کسب کند و سپس آن را در فروشگاه‌های دیگر هم در دسترس قرار دهد. حال به نظر می‌رسد، زمان موج دوم عرضه فرا رسیده و فروشگاه پرطرفدار استیم هم به زودی میزبان Red Dead Redemption 2 خواهد بود. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

راک استار گیمز با انتشار یک پست کوچک و ساده در حساب رسمی خود در توییتر، تأیید کرد که Red Dead Redemption 2 از روز 5 دسامبر (14 آذر) در استیم عرضه خواهد شد. هنوز جزئیات بیشتری در مورد عرضه Red Dead Redemption 2 در پلتفرم استیم ارائه نشده، اما حداقل تاریخ این اتفاق به صورت رسمی اعلام شده که می‌تواند باعث خوشحالی بسیاری از کاربران این پلتفرم شود.

تاریخ عرضه Red Dead Redemption 2 در استیم

عجیب اینکه با وجود اعلام رسمی تاریخ عرضه Red Dead Redemption 2 در استیم، پیش فروش این عنوان شروع نشده و معلوم هم نیست که این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد. این مسئله احتمالاً به دلیل قرارداد عرضه انحصاری یک ماهه بازی بر روی اپیک گیمز استور است و راک استار از اعلام تاریخ پیش فروش خودداری کرده تا لطمه‌ای به فروش آن در اپیک گیمز استور وارد نشود. به هر حال با این اوصاف کاربران استیم نباید انتظار آغاز فروش بازی قبل از 5 دسامبر (14 آذر) را داشته باشند.

نکته دیگر هم اینکه با توجه به پیش فروش نشدن بازی در استیم، معلوم نیست که جوایز مربوط به پیش فروش بازی که در پلتفرم های دیگر اهدا شده بود، در نسخه استیم هم وجود خواهد داشت یا نه. اما در هر صورت، صرف نظر از فروشگاهی که Red Dead Redemption 2 را از آن تهیه می‌کنید، نسخه پی سی این عنوان نسبت به نسخه‌های کنسولی بهبودها و پیشرفت‌هایی داشته که از جمله آن‌ها می توان به ارتقاء گرافیکی، افزایش محدوده دید (draw distance) و همچنین اضافه شدن مراحل و اسلحه‌های جدید اشاره کرد.

منبع gamerant
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها