آی پینز

مدل‌های جایگزین گلکسی نوت 7 هم دارای مشکل هستند!

سامسونگ ادعا می‌کند که تاکنون نیمی از گلکسی نوت‌های فروخته شده در ایالات متحده‌ی امریکا را تعویض کرده است. این‌طور به نظر می‌رسد که شرکت کره‌ای بالاخره خواهد توانست نفس راحتی بکشد و این قضیه را پشت سر خود بگذارد. اما متأسفانه باید گفت که کابوس سامسونگ هنوز تمام نشده و ادامه دارد، چرا که به نظر می‌رسد دستگاه‌های تعویض شده هم دارای مشکلات خودشان هستند.

بیشتر بخوانید:

بر اساس گزارشی که از وال استریت ژورنال به دستمان رسیده است، برخی کاربران در کره‌ی جنوبی از گلکسی نوت 7 تعویض شده‌ی خود شکایت دارند. این کاربران می‌گویند که دستگاه‌های تعویض شده مشکل تولید گرمای بیش از حد دارند و شارژ باتری آن‌ها نیز به سرعت کاهش می‌یابد، حتی زمانی که به صورت کامل شارژ شده باشند. خوشبختانه این‌طور که از شواهد پیداست، دیگری خبری از مشکل منفجر شدن این فبلت نیست، اما همچنان دارندگان گلکسی نوت 7 باید با مشکلات جدیدی دست و پنجه نرم کنند.

هنوز مشخص نیست که مشکلات یاد شده تا چه حد گسترده هستند و آیا صرفاً به دستگاه‌های تعویضی در کشور کره‌ی جنوبی که منبع گزارش مشکلات اخیر هستند، محدود می‌باشد یا خیر. یک سخنگوی سامسونگ در این رابطه اشاره کرده که مشکلات اخیر ارتباطی با باتری‌های جایگزین شده در گلکسی نوت 7 ندارند و مشکلی کاملاً غیر مرتبط با این موضوع به حساب می‌آیند.

امیدوارم که ادعای این سخنگوی سامسونگ صحت داشته باشد، زیرا تا جایی که ما می‌دانیم، سامسونگ دیگر توان یک فراخوانی دوباره را نخواهد داشت و حداقل به خاطر جلوگیری از بدنامی بیشتر هم که شده، شرکت کره‌ای دست به این کار نخواهد زد. همان‌طور هم که در بالا گفتیم، این مشکلات فعلاً تنها در کشور کره‌ی جنوبی گزارش شده‌اند، اما ما با دقت اخبار را پیگیری می‌کنیم و از صمیم قلب امیدواریم اوضاع همان‌قدری آرام باشد که سامسونگ ادعا می‌کند.

منبع Ubergizmo
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها