گلکسی فولد سامسونگ ماه آینده عرضه می‌شود؟

به وضوح سامسونگ سخت در تلاش است تا به عنوان اولین اولین تولید کننده گوشی‌های هوشمند انعطاف‌پذیر شناخته شود. با اینکه این شرکت کره‌ای گوشی گلکسی فولد را زودتر از بسیاری از رقبا معرفی کرد، اما با توجه به مشکلات سخت افزاری به وجود آمده برای این گوشی به نظر می‌رسید هواوی با عرضه میت ایکس گوی سبقت را از سامسونگ خواهد ربود. اما از شانس بد هواوی یا از شانس خوب سامسونگ، تبعات جنگ تجاری بین دو کشور آمریکا و چین دامن هواوی را نیز گرفت و با شرایط به وجود آمده، فعلاً هیچ خبری از میت ایکس نخواهد بود. با دیجی رو همراه باشید.

سامسونگ تبلیغات زیادی را پیرامون نخستین گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر خود ترتیب داده بود و امید زیادی به موفقیت گلکسی فولد داشت، اما ایرادهایی که در نسخه‌های اولیه این گوشی کشف شد همه نقشه‌های شرکت کره‌ای را نقش بر آب کرد. بلافاصله پس از انتشار گزارش‌ها در مورد خرابی نمایشگر گلکسی فولد، سامسونگ خبر از بررسی موضوع داد و عرضه گوشی را به وقت دیگری موکول کرد. با اینکه چندین بار گفته شد، اولین گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ به زودی وارد بازار خواهد شد اما تاکنون هیچ تاریخ عرضه جدیدی برای این محصول اعلام نشده است. اما به نظر می‌رسد، صبر کاربران به زودی به پایان خواهد رسید، چرا که یکی از مدیران اجرایی سامسونگ خبر از عرضه گلکسی فولد در ماه آینده میلادی داده است.

گلکسی فولد سامسونگ ماه آینده عرضه می‌شود؟

با اینکه این بار هم به هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه گلکسی فولد اشاره نشده، اما این صریح‌ترین موضع‌گیری مدیران سامسونگ پس از مشکلات به وجود آمده برای گوشی است. ظاهراً تاریخ عرضه گلکسی فولد برای مناطق مختلف متفاوت خواهد بود و انتظار می‌رود سامسونگ به زودی با برگزاری یک کنفرانس خبری، ورود نخستین گوشی انعطاف‌پذیر به بازار در ماه ژوئیه را تأیید کند.

گوشی گلکسی فولد به همراه پرچمدارهای سری گلکسی اس 10 در ماه مارس 2019 و در رویداد آنپکد سامسونگ معرفی شد. این گوشی به واسطه طراحی جالب خود و تا شدن به سمت داخل که باعث محافظت از صفحه نمایش انعطاف‌پذیر آن می‌شد، بسیار مورد توجه قرار گرفت و تعدادی زیادی از کاربران بی‌صبرانه منتظر ورود آن به بازار هستند.

دستیابی به موفقیت

noun: پیشرفت غیرمنتظره, شکاف, عبورازمانع, رسوخ مظفرانه

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها