اولین گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ نزدیک 2000 دلار قیمت خواهد داشت؟!

شایعات مربوط به اولین گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ، چندین سال است که به گوش می‌رسد و گزارش‌های جدیدی که اخیراً منتشر شده ادعا دارند غول کره‌ای گوشی انعطاف‌پذیر خود را در کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2019) رونمایی خواهد کرد. امروز نیز گفته شده که تحلیلگران بازار معتقدند این گوشی جدید با قیمت بسیار سنگین 1850 دلاری روانه بازار خواهد شد!

در حال حاضر تحلیلگران مذکور پیش بینی می کنند که تحویل قطعات مورد نیاز سامسونگ برای تولید گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر، از ماه نوامبر آغاز خواهد شد و عملیات مونتاژ نیز حداکثر تا اوایل ماه دسامبر شروع خواهد شد و در نهایت در ماه فوریه 2019 گوشی‌ها آماده تحویل به فروشگاه خواهند بود. با این وجود، گفته شده که سامسونگ تا زمانی که از کیفیت نهایی این محصول مطمئن نشده و آن را معرفی نخواهد کرد و این یعنی عرضه گوشی تاشو این شرکت می تواند با تأخیر همراه باشد.

اگر همه چیز مطابق برنامه پیش برود، انتظار می رود این شرکت کره‌ای در ماه ژانویه 2019 و در جریان نمایشگاه CES 2018 اولین گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر خود را پشت درهای بسته به اپراتورهای مخابراتی نشان داده و یک ماه پس از آن هم تعداد محدودی از این محصول را که حدوداً بین 300،000 تا 500،000 واحد خواهد بود به منظور سنجش واکنش اولیه بازار عرضه کند، یعنی دقیقاً همان کاری که در مورد گلکسی نوت اج در سال 2014 انجام داد.

Samsung foldable concept 600x339 - اولین گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ نزدیک 2000 دلار قیمت خواهد داشت؟!
عکس‌ها تزئینی هستند.

در مورد اینکه این گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر چه مشخصاتی خواهد داشت، تا به حال صحبت های زیادی مطرح شده اما به نظر می رسد این محصول مجهز به صفحه نمایشی در اندازه 7.3 اینچ در حالت باز شده، ‌خواهد بود که هنگام تا کردن گوشی به 4.5 اینچ کاهش می یابد. در زمینه مشخصات سخت افزاری هم انتظار می رود، گوشی شباهت زیادی به گلکسی اس 10 داشته باشد. در گزارش های اخیر اشاره شده که گوشی ویژه دهمین سالگرد سری گلکسی در CES 2019 معرفی شده و راه را برای ورود اولین گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ باز خواهد کرد.

به احتمال زیاد سامسونگ اولین گوشی هوشمند قابل انعطاف خود را به عنوان یک نمونه امتحانی روانه بازار خواهد کرد اما اگر بازخوردی که شرکت دریافت می‌کند مثبت باشد، احتمالاً تصمیم خواهد گرفت تا مدل بعدی و بهبود یافته‌تر آن را در کنار گلکسی نوت 10 معرفی کند.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.