فلای تودی

تاریخ معرفی سری گلکسی اس 11 و گلکسی فولد 2 فاش شد

بر اساس یک گزارش جدید، ظاهرا سامسونگ به دنبال انتشار زودهنگام سری گلکسی اس 11 (یا شاید با نام گلکسی اس 20) است. در ابتدا، شایعات بسیاری در مورد تاریخ انتشار این سری از محصولات در هفته سوم فوریه و حتی هجدهم فوریه شنیده می‌شد، اما حال به گفته یک وب سایت نه چندان سرشناس، یازده فوریه زمان معرفی پرچمدارهای بعدی سامسونگ خواهد بود. با دیجی رو همراه باشید.

طبق گزارش‌ها، غول فناوری کره جنوبی قصد دارد تا این رویداد را در سانفرانسیسکوی ایالات متحده برگزار کند. در همین شهر بود که سامسونگ از سری پرچمداران 2019 خود یعنی گلکسی اس 10 رونمایی کرد. معرفی گلکسی اس 11 در اوایل فوریه به این شرکت اجازه می‌دهد تا قبل از برگزاری کنفرانس جهانی موبایل نگاه‌ها را به گوشی رده بالای خود جلب کند. کنفرانسی که شرکت‌های تولیدکننده موایل جدیدترین محصولات عرضه شده و محصولات آتی خود را در آن به نمایش می‌گذارند.

عرضه زودهنگام گلکسی اس 11 می‌تواند منجر به فروش بیشتر این سری در سطح جهان شود و به شرکت سامسونگ فرصت دهد که از سایر دستگاه‌های جالب و جدید خود در طول کنفرانس جهانی موبایل رونمایی کند. این نکته را باید اضافه کنیم که سامسونگ گلکسی اس 11 در رویداد آنپکد تنها نخواهد بود. چون طبق گزارش وب‌سایتی که این خبر را منتشر کرده علاوه بر سری پرچمداران جدید سامسونگ، گوشی انعطاف‌پذیر جدید گلکسی فولد 2 هم در این رویداد معرفی خواهد شد.

متأسفانه، صحت این گزارش هنوز تایید نشده است بنابراین باید با دیده تردید به آن نگریست. اما با توجه به علاقه همیشگی شرکت سامسونگ در معرفی زودهنگام محصولات، به احتمال زیاد معرفی زودهنگام پرچمدارهای جدید این شرکت به همراه گلکسی فولد 2 زودتر از آنچه که تصویر می‌شد اتفاق خواهد افتاد.

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها