تقاضا برای گلکسی اس 7 رو به افزایش است

سامسونگ امروز دور دوم فراخوان جمع آوری گلکسی نوت 7 را به صورت رسمی اعلام کرد اما هم اکنون بسیاری از عرضه کنندگان بازپرداخت کامل یا جایگزینی گلکسی نوت 7 با مدل‌های دیگر را به مشتریانی که قصد دارند هشدار سامسونگ مبنی بر عدم استفاده از گلکسی نوت 7 را جدی بگیرند، پیشنهاد می‌کنند.

با وجود اینکه تحلیلگران پیش بینی کرده بودند حوادث پیش آمده برای گلکسی نوت 7 ضربه سنگینی به اعتبار سامسونگ وارد می‌کند اما به نظر می‌رسد شرایط در واقع به گونه‌ای دیگر است و بسیاری از مالکان گلکسی نوت 7 تصمیم گرفته‌اند گوشی خود را مدل‌های دیگر ساخته شده توسط این کمپانی کره‌ای تعویض کنند.

و از آنجاییکه پس از گلکسی نوت 7، برترین گوشی هوشمند این کمپانی گلکسی اس 7 است به نظر می‌رسد 90 درصد کاربران، گلکسی نوت 7 خود را به صورت رایگان با گلکسی اس 7 اج تعویض می‌کنند. این آمار از طریق کانال خرده فروشان در تایوان تأیید شده و احتمالاً شرایط در سایر کشورها نظیر آمریکا نیز به همین شکل باشد. در این رابطه سامسونگ نیز تصمیم به افزایش حجم تولید گلکسی اس 7 گرفته و بسیاری از عرضه کنندگان اکنون این محصول را تمام کرده‌اند ومنتظر محموله جدید این گوشی هستند.

در تایوان، سامسونگ اعلام کرده دارندگان گلکسی نوت 7 می‌توانند به هر کدام از عرضه کنندگان محصولات این کمپانی در این کشور مراجعه کنند و پول خود را به صورت کامل باز پس بگیرند یا اینکه گوشی خود را با مدل‌های دیگر تعویض کنند. کسانی که گزینه دوم را انتخاب کنند و در قبال گلکسی نوت 7 خود گوشی گلکسی اس 7 اج را دریافت کنند یک کارت هدیه 95 دلاری نیز به آن‌ها اهدا می‌شود.

همچنین از آنجاییکه گلکسی نوت 7 گران‌تر از مدل‌های دیگر است، تفاوت قیمت نیز به مشتریان پرداخت خواهد شد که معمولاً این تفاوت بین 125155 دلار برای گلکسی اس 7 اج و 125220 دلار برای گلکسی نوت 5 می‌باشد.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها