کابوس تمام‌نشدنی سامسونگ؛ این‌بار انفجار گلکسی اس 7 اج در فیلیپین

با دیدن کلمه‌ی انفجار در سر تیتر هر خبری بلافاصله به یاد شرکت کره‌ای سامسونگ می‌افتیم و به نظر این کمپانی بیش از این نمی‌تواند با بدنامی مواجه شد. این بار از کشور فیلیپین خبر می‌رسد که یک دستگاه گلکسی اس 7 اج از شرکت سامسونگ منفجر شده است. شواهد این‌گونه می‌گویند که انفجار این اسمارت فون بدون هیچ تأثیر خارجی‌ای از جمله شارژر نامناسب و یا وجود گرمای بیش از حد، روی داده است. خوشبختانه کسی در این حادثه صدمه ندیده است و سامسونگ به صورت تمام و کمال خسارت وارد شده به مشتری خود را جبران کرده است. همان‌طور که در تصاویر می‌توانید مشاهده کنید، این دستگاه با صدمه‌ای غیرقابل تعمیر مواجه شده است و صفحه‌ی نمایش و پنل پشتی آن به صورت کامل تخریب شده است.

بیشتر بخوانید:

جالب این جا است که سامسونگ در حالی که به تازگی در حال تکمیل کردن برنامه‌ی فراخوانی گلکسی نوت 7 می‌باشد، باید پاسخ‌گوی رخداد حادثه‌ی دیگری باشد که در ایالات متحده‌ی امریکا روی داده است و طی آن تعدادی از ماشین‌های لباس‌شویی این شرکت، منفجر شده‌اند. برخی از این دستگاه‌ها در همان روز نصب با انفجار روبرو شده‌اند و برخی دیگر به زمانی در حدود شش ماه نیاز داشته‌اند تا مشکل خود را بروز کنند. در حال حاضر با توجه به انفجارهای سریالی دستگاه‌های مختلف سامسونگ، این شرکت با بدنامی بی‌سابقه‌ای مواجه شده است. اتفاقات اخیر پیش آمده برای کره‌ای‌ها، با توجه به بزرگی و شهرت شرکتشان به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

علاوه بر این، گزارشات متعددی هم به دست ما رسیده‌اند که حاکی از آن هستند که حتی دستگاه‌های تعویض شده‌ی گلکسی نوت 7 هم دچار مشکل می‌باشند و بیش از حد داغ می‌شوند و منفجر خواهند شد! این در حالی است که سامسونگ به مشتریان خود اطمینان داده بود که دستگاه‌های تعویض شده هیچ مشکلی نخواهند داشت. باید ببینیم که سرانجام این کابوس تمام‌نشدنی سامسونگ در هفته‌های آتی چگونه خواهد بود.

0 0 رای
امتیاز دهید
منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها